2726
عنوان

23 آبان عروسیمه، چجوری...

334 بازدید | 21 پست

دوستان 23 آبان عروسیمه، خیلی استرس دارم، دلم میخواد بیادموندنی ترین شب زندگیم پر از اتفاقای خاص و زیبا باشه... بهم چه پیشنهادی میدین؟ قبل از ورود به تالار کجاها بریم، بعد از تالار کجا بریم؟ دلم میخواد اون روززززو خیلی خاطره انگیز کنم

قبلش برید اتلیه بعدش برید خونه دیگه😆

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساعت هفت صبح تا یک که تو آرایشگاهی، بعدش میرین باغ و آتلیه واسه فیلم و عکس، بعدش برمیگردی ارایشگاه واسه تمدید ارایش، بعدش میرین تالار، بعدشم نصفه شبه عروس کشون تا در خونه

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2728
تمدید آرایش خدایی؟ 😯😯😯

آره دیگه

توی باغ مدل موها با توی مجلس فرق داره

ارایش روز و شبم فرق داره😞

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
فقط د فقط خوش بگدرون..به جزییات اهمیت نده و نذار هیچی روزتو خراب کنه

استرس دارم خیییییییییلیییییییییییی به خودم قول دادم استرسو فراموش کنم و فقط لذت ببرم، ولی میدونم فایده نداره

اینارو خودمم میدونم... دلم میخواد قبل از تالار یه وقتی خالی کنیم با اقامون یه جایی بریم دو نفرهههه، ...

وقت نمیشه عزیزجان نمیشهههه

آره دیگه توی باغ مدل موها با توی مجلس فرق داره ارایش روز و شبم فرق داره😞

نه گلم، من چندروز قبل از عروسی کلیپمو اماده میکنم... روز عروسی بازم کلیپ دارم و اتلیه، با همون ارایش و لباس تالارمه

اینارو خودمم میدونم... دلم میخواد قبل از تالار یه وقتی خالی کنیم با اقامون یه جایی بریم دو نفرهههه، ...

بستگی به فاز خودتون داره 

من میگم برید شمال عروسیو کلا بپیچونید هیجانش بیشتره 😐😂

2706