2733
2734

همه تو زندگی ی سری مشکلات داره فقط نوع مشکلاتمون فرق میکنه یکی بی پوله یکی بچه میخاد یکی مستاجره یکی همسرش خیانت کرده یکی شوهرش کتکش میزنه و .... ولی همه اینا باعث نشه ک نتونیم خودمونو کنترل کنیم و یهوییی شوخی شوخی بشیم قاتل همسایه خالمینا ی زن و شوهر جون ک دو تا دختر بچه کوچیک داشتن باهم دعواشون میشه و مرده زنه رو کتک میزنه زنه عصبانی میشه با گلدون میزنه تو سر مرده و همونجا میمیره خانوادش هم رضایت ندادن و قراره اعدام بشه ...

خشممونو کنترل کنیم فقط ی ثانیه است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه زن و شوهر هم سر رفتن به تولد یکسالگی نوه شون دعواشون میشه.

مرده زنه رو هل میده، زنه میخوره زمین. میمیره

مرده تحت تعقیبه

خیلی وقتها ادم ناخواسته کارای وحشتناکی میکنه

خدا عاقبتمونو بخیر کنه

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
2738

تو شهرستان بابام اینا مرده خیانت کرده بود

زنش میفهمه شب مرده خواب بوده با کلنگ میزنه تو سر شوهرش 😂😂😂

مردک نمرد که،دو هفته تو کما بود بعدم به هوش اومد خاک برسر

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

پسر عموی شوهرم چند ماه پیش دعواشون میشه با زنش میرع بیرون بعد هر کاری میکنه زنه در و باز نمیکنه زنگم میزده جواب نمیداده میترسیده بلایی سر خودش اورده باشه طبقه ی پنجم بودن میره از پشت بود بره تو بالکنشون که از اونجا پرت میشه پایین و میمیره یعنی من که فامیل دورترم حالم خرابه چه برسه به مادرش خیلی رعایت کنیم بخدا

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
كجاش غير عمد بوده، با گلدان زده تو سر آقا..

نمی دونم والا

منظورم اینه با طرح ونقشه قبلی نبوده که

سوال کردم شایدم اینم عمده نیدونم

خدا عاقبت هممونو ختم به خیر کنه

من شیعم،حیدر آقامه  
2706