2737
2734
عنوان

سوال خانومانه

191 بازدید | 15 پست

خیلی ببخشید خانوما

من مدتیه ترشحات قهوه ای دارم‌،

شبیه لکه بینی پریود. حتی وقتی پریودم تموم میشه

درضمن مجردم هستم. شما میدونید از چیه؟

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

ممكنه عفونت باشه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

كيست هم ميتونه باشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم اگه یکی دو روز قبل و بعد پریودیت لک بینی داشته باشی معمولا عادیه!

ولی این بیشتر ب دلیل سردی رحم باید باشه ..سعی کن گرمیجات زیاد بخوری ! دمنوش زنجفیل ..خرما و ارده ..عسل و سیاهدونه 

حتما دکتر هم برو سونو بنویسه کیست نداشته باشی ..کیست با دارو رفع میشه و چیز پیچیده ای نیست

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
عزیزم اگه یکی دو روز قبل و بعد پریودیت لک بینی داشته باشی معمولا عادیه! ولی این بیشتر ب دلیل سردی ر ...

خیلی ممنونم عزیز

اخه طبع خودم بیشتر گرمه..

پیش مامایی باید برم؟

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 
خیلی ممنونم عزیز اخه طبع خودم بیشتر گرمه.. پیش مامایی باید برم؟

واقعا طبعت گرمه ! خب شاید کیست باشه ..شایدم عادیه ! 

برو دکتر زنان ک سونو بده ! اخه خودشون توومطب سونو میکنن

من تا حالا پیش ماما نرفتم !

بهش بگو واسم سونو انجام بده میخوام مطمئن شم کیست دارم یا نه!

چون ممکنه بگه عادیه و بگذره ازش

اخه خودم معمولا یکی دو رزو قبل پریودی لکه بینی دارم ..سونو دادم کیست ندارم ..ولی رحمم سرده !

2706