2737
2739
عنوان

من نمیگذرم پدر و مادر و خواهرشوهرم

716 بازدید | 38 پست

از عید تا حالا بخاطر دختر عوضیشون زندگیو بکامم تلخ کردن 

چرا که من گفتم خونه نیستم و اوناهم اومدن بعدش عوض تشکر کلی شوهرمو پر کردن

پدرشوهرم پیام داده تا این خونس من پامو تو خونت نمیذارم بعد ازاونور زنگ میزنه بابا حالت چطوره

خواهرشوهرم به شوهرم میگه برو خارج پناهنده شو برنگرد چون میدونه من باهاش نیستم

مادرشوهرمم فقط یادگرفته بگه مامان این میخواد رئیست بشه از خانودات جدات کنه بهش رو نده پرو میشه

از عید تا حالا باهم خوب بودیم یا بد شوهرمو پر کردن حتی به من یه محبت خشک و خالی نکرده

دلم میخواد نفرینشون کنم

دلم میخواد یه طوریشون بشه دلم خنک شه

شوهرمم سنگشون رو به سینه میزنه

یه طوری پدرم و مادرم میکنه بخاطرشون فحاشی هم میکنه

از شوهرمم با اینهمه عشق خستم 

یک مدت داره میره ماموریت نیستش اینقدر دعوا کردم سر اینکه تنهام میذاره خودم خسته شدم

نمیدونم چه کنم

به خانواده ش بگم چرا اینجوری بهش میگین من حلالتون نمیکنم

نگم

دارم دیوونه میشممم

چ بد از ادمهای دهن بین بدم میاد 😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو زندگیمونو خراب نکنید وگرنه بدجوووور تقاص پس میدین

رحمتون به زندگی پسرتون بیاد عوضیا

❤روزای سختی رو گذروندم ولی امیدم به خداست.مطمئنم بهترینا رو برام رقم میزنه.به لطف و مهربونیش ایمان دارم😊🌷
2731
خب یعنی شما مظلوم هستید و هیچی نمیگید؟ اونا الکی اینارو میگن؟

تاپیکای قبلیم رو بخونید

سر اینکه گفتم ان شالله سری بعد وقتی تشریف بیارید که خونه باشم بتونم ازتون حسابی پذیرایی کنم

بهشون برخورده

من خداشاهده جز احترام چیزی نمیگم 

نکه بین پسراشون فقط شوهر من بحرفشونه عقده های تربیتیشون رو تو زندکی من خالی میکنن

شوهرمم بله قربان گوشونخ

بخدا نمیبخشمشون این چندروزه ده بار تن بابا و مامانم لرزید 😔

خدا لعنتشون کنه به حق امام زمان

❤روزای سختی رو گذروندم ولی امیدم به خداست.مطمئنم بهترینا رو برام رقم میزنه.به لطف و مهربونیش ایمان دارم😊🌷
2738

بنظرم مقصر اصلی شوهرته ک همچین اجاره رو میده بقیه نظر بدن والا اگه رو بدی همسایه هام درمورد زندگی زناشویی ادم نظر میدن چ پسر پدرونادرش

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
شوهرت نبادطوری رفتار کنه که جرات کنند چیزی درمورد توبگن  توهم درمورد خانوادش جلوش بدنگو

من بخدا اصلا بدشون رو نمیگم

تو دلمه همه اینا

اما اون تا حرفی بهش میزنن باور میکنه و میاد با من دعوا راه میندازه 

مثلا مامانش یادش داده زیادی بهش ابراز علاقه نکن از عید تا حالا یه عزیزم به من نگفته😔😔خب منم آدمم نیاز دارم

خدا لعنتشون کنه به حق امام زمان

بهترین راه همینه بری بشینی درست باهاشون حرف بزنی بگی مشکلتون چیه با منو زندگیم؟؟البته شوهرتون نباشه فقط پدر شوهرتو مادر شوهرت باشن 

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
بنظرم مقصر اصلی شوهرته ک همچین اجاره رو میده بقیه نظر بدن والا اگه رو بدی همسایه هام درمورد زندگی زن ...

مقصر اصلی شوهرمه که چاپلوسی میکنه واسشون

یه کاری کرده که اونا بگن طلاقش بده با همه عشقش اینکارو میکنه

بهترین راه همینه بری بشینی درست باهاشون حرف بزنی بگی مشکلتون چیه با منو زندگیم؟؟البته شوهرتون نباشه ...

خب خودمم همین تصمیم رو داشتم

اما به نحو بدتری به گوش شوهرم میرسوننش 

میترسم از این بدتر شه

2706