2726
عنوان

بیاین بگید شبیه کدوم(بازیگر،خواننده،مدل و....)هستین😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1830 بازدید | 284 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل هیچکس کلا آدم خاص یم#🤣🤣

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2728

من تو عکسامو شبیه کتایون ریاحی چند نفر بهم گفتن  ولی در واقعیت ن زیاد فقط لپام و مدل گونه و چونه و لبام شبیه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

خیلیا بهم گفتن ترلان پروانه ولی بنظرخودم شباهتی نداریم 😂

گذشته ای ک حالمان را گرفته است .آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم .و حالی ک حالمان را بهم میزند «چه زندگیه خوبی» 
شبنم قلی خانی هستی مهدوی اگه مسخر ه ام نکنند🙄

دوسش دارم😍چهرش دلنشینه

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
به من گفتن شبیه پریناز ایزدیار وشبنم قلی خانی حالا شباهت این دوتارو بهم نمیفهمم خودم بیخیال 😂😂

به من هم خیلی میگن شبیه شبنم قلی خانی هستی. ولی میگم من خوشگل ترم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

مجردیم شبیه نیوشا ضیغمی بودم 

اما الان شبیه گوریل هستم

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  
2706