2733
2734

سلام دوستان

شبتون قشنگ😍

بیاین بگین بهتون گفتن شبیه کدوم شخصیت هستی و عکسشو بفرستین

دوست دارم یه تصویری از کاربرا داشته باشم

بیاین ببینم چقدر(خاص،جذاب،مهربون، خوشگل،هستید)خودمم میزارم

هرکی پایست دستششششششش

پایین👇😓

.

.

.

.

.

.

دستش بالا😂✋

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
كتايون رياحي

پس خوشگلی😍

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

اينجا بچه ها گفتن شبيه نينا دوبروفم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2738

به من گفتن شبیه پریناز ایزدیار وشبنم قلی خانی

حالا شباهت این دوتارو بهم نمیفهمم

خودم بیخیال 😂😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

دوستان عکسشون هم بفرستین بعضی ها رو به اسم نمیشناسم فقط ببینم

2706