975
648

سلام دوستان

شبتون قشنگ😍

بیاین بگین بهتون گفتن شبیه کدوم شخصیت هستی و عکسشو بفرستین

دوست دارم یه تصویری از کاربرا داشته باشم

بیاین ببینم چقدر(خاص،جذاب،مهربون، خوشگل،هستید)خودمم میزارم

هرکی پایست دستششششششش

پایین👇😓

.

.

.

.

.

.

دستش بالا😂✋

😍 تو تمنای منووووو😍یار منووووو😍جان منییییییی😍❤❤❤❤

969

اينجا بچه ها گفتن شبيه نينا دوبروفم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

شبنم قلی خانی هستی مهدوی اگه مسخر ه ام نکنند🙄

انقدر تاپیک پلی کیستیک میبینم همه نگرانن بچه دار نشن تصمیم گرفتم تو امضام بنویسم گرمیجات بخورید مثل گردو خرما عسل حلوا ارده گوشت شتر و گوسفند دم کرده نعنا دم کرده دارچین عرق رازیانه با عسل هرروز یه استکان عنبر نسا(باردارا دود نکنند سقط میکنه) دود کنید هم برای پلی کیستیک خوبه هم عفونت هم قاعدگی تنظیم میکنه برای قارچ اگزما سرما خوردگی هم خوبه عسل طبیعی واژینال کنید اینا باعث میشه رحم گرم بشه سردیجات مثل لبنیات مخصوصا دوغ برنج سالاد مرغ گوشت گوساله حذف کنید الان فصل ترشیه اصلا نخورید نان باگت مخصوصا خمیرش کیست میاره (پلی کیستیک نازایی نمیاره) گرده نخل خرما تخمدان رو فعال میکنه(برای جوجوم و زایمانم دعا کنید)🙏🌼
892

به من گفتن شبیه پریناز ایزدیار وشبنم قلی خانی

حالا شباهت این دوتارو بهم نمیفهمم

خودم بیخیال 😂😂

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕
972

مثل هیچکس کلا آدم خاص یم#🤣🤣

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
991