2733
2734
عنوان

میدونین چیه؟

138 بازدید | 21 پست

همش با خودم میگم قبل همه من داستان زندگیم رو نوشتم چرا ازش استقبال نشد قلمم بد بود يا سرگذشتم خیلی کسل  ببود بننظرتون؟

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

بايد يكم دروغ قاطيش ميكردي 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عه شیطونکی 😍😍😍 کی اومدی گلم

سلام عزیزدلم😘😘😘تازه اومدم چندبار نوشتم تیاسن ولی نمیومد که رو تاپیکم تگت کنم😙😙😙😘😘

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

ببین چندتا ویژگی باید داشته باشه : یک ، اولین دیدن در سن ده سالگی. بعد بزرگ شدن و پیگیر بودن طرف مقابل ، فهمیدن خانواده ، محدود شدن ، فرار یا ازدواج زوری 😯😯😯😯

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
🤗😉😉😘😚😚🤗

عععع شيطونكي چطوووري؟؟

كجايي تووو؟؟؟

چرا نيستي؟؟😡😡😡

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

چه دردی از دلت دوا میشه اگه مردم از داستان زندگیت استقبال کنن خواهرم؟

چرا ماها همیشه سعی داریم زندگیمونو جار بزنیم؟

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
سلام عزیزم تو کی اومدی دلم برات تنگولیده بود😍😍😍😍

سلام مامان مهربوووون😍😍😍😙😙😘😘😘 ام وز اومدم دو ساعتی هست😙😘😙 منم خییییلی دلم تنگ شده بود😙😘😙خوبید؟

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2706