2726
عنوان

یه تیکه سنگین برام پیدا میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9294 بازدید | 90 پست
من فهميدم دوستتون خيلي تنهااااس  ميخواد جلب توجه كنه  شايد ميخوادبيشتر ب چشمت بياد  ...

آره من خودمم این موضوع رو میدونم..برای همین دلم نمیاد باهاش قطع ارتباط کنم دلم میسوزه براش..ولی از این رفتاراشم بدم میاد

مشکلش اینه هم بده و هم میخواد باهاش دوست باشی..اینکه تو به خانواده طرف توهین کنی بعد انتظار داشته باشی باهات خوش و خرم باشه؟

بعضی چیزا جبره، اختیار نیس..!
بنظرم بجای استوری گذاشتن یه روز ازش بپرس فلانی ،این کیه که اینقدر اذیتت میکنه و دلت پره که همچین است ...

باور کن یه بار بهش گفتم به خدا😅 با شکلک خنده گفتم اینکیه که انقد از دستش حرص میخوری گفتش هیچی همینجوری میزارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره من خودمم این موضوع رو میدونم..برای همین دلم نمیاد باهاش قطع ارتباط کنم دلم میسوزه براش..ولی از ا ...

عزيزم حق با شماست 

هيچ حقي نداره ك توهين كنه اونم ب خانوادت 

ي مسله جداس توهينش 

ولي از دره مهربوني يبار وارد شو 

بگو بيا بريم بيرون 

اون خيلي نياز ب توجه داره شايد خيلي بهت نياز داره مطمنم خيلي حرف برا گفتن داره 

يجوري رفتار كن ك هم متوجه بشه هم دلش نشكنه هم دوستيتون بهتر بشه  

خودشم شرمنده ميشه 

بعدش اگه ديدي دوباره همون جوره باهاش فطع رابطه كن 

عزيزم حق با شماست  هيچ حقي نداره ك توهين كنه اونم ب خانوادت  ي مسله جداس توهينش  و ...

ممنون از وقتی که برام گذاشتی عزیزم😙😍

البته بگم آون یه شهر دیگس..من تو استان دیگه ای دانشجو بودم و باهاش دوست شدم

2728
ممنون از وقتی که برام گذاشتی عزیزم😙😍 البته بگم آون یه شهر دیگس..من تو استان دیگه ای دانشجو بودم و ...

خواهش عزيزه دلم 

اووووووو مال ي شهر ديگه😞🙁پ ولش كن من فك كردم ي دوستيِ دارين ك مثلا باهم ميرين و مياين 🙁

فقط در حد مجازي شده پس ولش كن محلش نزار 

خواهش عزيزه دلم  اووووووو مال ي شهر ديگه😞🙁پ ولش كن من فك كردم ي دوستيِ دارين ك مثلا باهم مير ...

اره یه زمان که دانشجو بودیم تو آون شهر صمیمی شدیم و هم اتاقی بودیم ولی الان که دیگه دور شدیم در حد همون مجازی هستیم

البته بگم دائم تو مجازی باهم در ارتباطیم یعنی در حد اینکه هر روز حرف میزنیم

مشكل روحي و تنهايي داره  دلم براش سوخت  😞

اوهوم

منم هربار دلم براش  میسوزه و میگم قطع رابطه نکنم

دلم میخواد یه دوستی محترمانه داشته باشیم ولی این بشر نمیتونه

من فقط با شیری که جلوم نعره میزنه کار دارم نه سگی که پشت سرم پارس میکنه 🙂😐پروفایل پسر عموم بود یه مدت مخاطبشم پسر دایش بود ؛ بدردت میخوره 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
من فقط با شیری که جلوم نعره میزنه کار دارم نه سگی که پشت سرم پارس میکنه 🙂😐پروفایل پسر عموم بود یه ...

مرسی عزیزم😙

برات دعا کردم انشالله خدا زودتر یه نی نی سالم و صالح بهت بده

مرسی عزیزم😙 برات دعا کردم انشالله خدا زودتر یه نی نی سالم و صالح بهت بده

ممنون مهربان بانو ⚘

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

استارتر این به اصطلاح دوستت چه آدم تباهیه  😞😔  

از کل دنیا تنها دوستش شما هستید . ارتباطش هم با جامعه انسانی کلا قطعه بعد به تنها کسی که پروفایلشو میبینه تیکه میندازه و دشمنی میکنه خیلی بیچاره ست که

2706