2733
2734
عنوان

اولین باره اومدم قهر..

| مشاهده متن کامل بحث + 3713 بازدید | 185 پست

وای یاد گذشته افتادم من یه نامزد داشتم که دقیقا همین خصوصیات و داشت و حتی خیلی ی ی بالاتر دعوامون شد و یکباره برای همیشه گذاشتمش کنار.اصلا نیومد دنبالم اما شنیدم که خیلی پشیمونه بعداز اینکه من ازدواج کردم اونم ازدواج کرد با یه آدم بی فرهنگ و وحشی مثل خودشو خانوادش لیاقتش همون بود میدونید میخوام چی بگم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخرش گفته ادم باشوهرش اینجور حرف نمیزنه خیلی خنده دار بود

اره گف ادم ب شوهرش فحش نميده بوسم كرد گفت ببخشيد و گرفت بغلم كرد خوابيد ولي بازم ميدونم يكجوري فرداش باز ناراحتم ميكنه

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
2738
منم امشب از شوهرم ناراحتم صبح سرش تو گوشي بود بهش گفتم تو گوشي چيكا ميكني با لحن بدي گف چيز خاصي نيس ...

خوب خیلی ببخشید درست گفته شوهرت شما وقتی عصبی هستی بازهم نباید با همسرت اونطور حرف بزنی چون همون به خودت برمیگرده مثل یه اینه.

خدا و دیگر هیچ
اونم صدای منو ضبط کرده همیشه از این کارا میکنه

اينقد اين موضوع و فهميدم ناراحت شدم داره مدرك واس خودش درس ميكنه

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
عزیزم رابطتون چه طوریه و قبلا دوست بودین عاشق بودین یا خواستگار بود بعدشم دوستت داره یا نه؟از رو لجب ...

دوست بودیم سه سال ،خیلی همو دوس داشتیم اما همونقدرم دعوا داشتیم
همیشه میگه اگه دوست نداشتم ادامه نمیدادم چون کلا رفتاراش آنرماله البته بعضی جاهام من مقصرم

به نظرم همین الان سعی کن درستشه 

اگه شد ادامه بده اگه نه بازم سعی کن درستشه

اگه بد ذات نباشه و خانواده اش پرش نکنن میتونی درستش کنی

اوایل ازدواج همه مشکل دارن

چون دو تا ادم از دوتا فرهنگ و دو تا خانواده مختلف هستم،تا یکم شبیه هم بشن زمان میبره

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2706