2726
عنوان

ماجرای زندگی پرهام...

| مشاهده متن کامل بحث + 8584 بازدید | 150 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اول جدید😂

وای چ نازییییییی😍😍😍😍اصن اینجوری تصورت نمیکردم😍😍😍

خیلی نازی ک😘😘🤗شبیه پرنسسای شرقی هستی

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
وای چ نازییییییی😍😍😍😍اصن اینجوری تصورت نمیکردم😍😍😍 خیلی نازی ک😘😘🤗شبیه پرنسسای شرقی هستی

قربونت 😘حالا بقیه ببین بازم همچین نظری داری یا نه😂

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
قربونت 😘حالا بقیه ببین بازم همچین نظری داری یا نه😂

جدیده ک خیلی خوبههههههه😍😍😍بعدیام بزار

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
حالا متوجه شدی چرا گریانم😅😂

نه خدایی اونجام خوبی😍😍من چشم و ابروتو بسیار پسندیدم!

ولی خیلیییییی مشکی بهت میاد،کاش همیشه موهات مشکی باشه😍😍😍اصلا هم بهت نمیاد سنت🙈🙈🙈

کلا جذابی😍😍

مرسی ک‌گذاشتی گلم😍🌹

Oh lala😍😍😍 اینجا خیلی لوندی😋

قربونت برم اوایل خیلی بهتر بودم و خودمو بیشتر دوست داشتم الان با این رنگ قرمز گای من گلی صورت فس شده تعریفی نیستم امیدوارم حرکت اخیرم کمکی کنه😂

البته به گرد پای شما که نمیرسم😘

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
نه خدایی اونجام خوبی😍😍من چشم و ابروتو بسیار پسندیدم! ولی خیلیییییی مشکی بهت میاد،کاش همیشه موهات ...

جداً؟😍 همین برام کلی ارزش داره که سنم کم باشه با میمون بودن میشه کنار اومد😁

2706