2737
2734

خخخ عجب موضوعی شد خدایی خودم نفهمیدم چی نوشتم،منظورم اینه بگین چنتا بچه دارین و جنسیتشون بترتیب سن چیه مرسی اه 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من قاط زدم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738

.حامله پسر .   بعد سه تا سقط .  چهارمیه  .  اونا رو نمیدونم چی بودن 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

من شنیدم میگن اگه فاصله ی سنی بچه ها کم باشه معمولا همجنس میشن.

تو اطرافمونم همینطوریه.حالا نمیدونم واقعیت داره یانه 

خودم بچه هام پنج سال تفاوت دارن دوتاشونم پسرن

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤

یه پسر شش ساله یه دختر شش ماهه خودم بیست ساله 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2706