2703
2553
عنوان

دوستان بیایید کمک

53 بازدید | 13 پست

سلام من ۲روز پیش سقط داشتم توخونه خیلی درد کشیدم بچه ۷هفته بود 

توروخدا چطور زایمان طبیعی میکنید؟دردش چند برابر سقطه؟چطور تحمل میکنید؟از فکرشم میترسم 

اگه میشه برام صلوات بفرستین ممنونم😗😗

چی شد سقط کردی 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چیزی سختی خودشو داره بعضیا شکم اولشون یه ساعته بدنیا میاد یکی مثل عمه من شکم سومشو دوازده ساعت درد میکشه تا بدنیا بیاد

کاربرmelissssssaهستم،منم به لیست ترکونده ها اضافه کنین لطفا😕😕اهای اونی که شبا میای سطل اشغال کوچه رو برعکس میکنی😐😐یه روز گیرت میارم میترکونمت😐😐
2720
چی شد سقط کردی 

هفته هفتم بود قلب تشکیل نشده بود صبحش کار سنگین انجام دادم شبش اب هویچ خوردم صب بیدار شدم خونریزی داشتم رفتم متخصص شیاف داد ساعت ۹شی یهو لخته خون ازم دفع شد تا ساعت۱۰نیم بچه سقط شد بعدش خیلییییی درد داشتم تا ۱۱دردم کمتر شد رفتم بیمارستان فشارم ۱۱بود گفت بردا برو سونو شب دردم کمتر شد خوابیدم صب با درد بیدار شدم یکم راه رفتم ی مشت گوشت ازم دفع شد دیگه دردام خوابید 

هر چیزی سختی خودشو داره بعضیا شکم اولشون یه ساعته بدنیا میاد یکی مثل عمه من شکم سومشو دوازده ساعت در ...

خیلی سخته.ما زن ها چقدر سختی میکشیم 

2714
هفته هفتم بود قلب تشکیل نشده بود صبحش کار سنگین انجام دادم شبش اب هویچ خوردم صب بیدار شدم خونریزی دا ...

آخی عزیزم انشالله خدا جور ديگه دلت شاد کنه واقعا سخته 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
البته منظورم خانمی که دربیمارستان اورا کورتاژمی کنندمنظورمه.

ن من تو خونه سقط شد.درد پریودی بدتر از سقط کشیدم ولی اون حجم خونریزی و لخته خون و درد از دست دادن بچه سخته 

ولی زایمان طبیعی و دردش باید چند برابر باشه