2737
2734

سلام دوستای خوبم

من یک سال پیش یه سقط داشتم به دلیل ایست قلبی جنین... بعد از اون کل سیستم هورمونیم بهم خورد مثل قند.. پرولاکتین...تیرویید... یک سال طول کشید که همه رو نرمال کردم... دو ماه برای بارداری اقدام کردم ولی بی نتیجه بود ... تا اینکه آزمایش اسپرم همسرم داد و تحرکش کم بود حدودا ۵۰%... دکتر بهش یه قرص گیاهی داد ... دکتر زنان هر دو روز در میون من رو سونو واژینال میکنه تا تاریخ تخمک گذاری معلوم شه... کسی با روش سونو اقدام کرده که موفقیت آمیز باشه؟ هر چند روز یک بار؟ میشه راهنماییم کنید؟ چون دکتر گفت شاید ماه بعد نیاز به iui باشه... 

با اجازه استارتر ببخشید یه سوال دارم 

خانوما تقریبا چهار روز قبل اقدام کردم ببخشید از منی کمیش رفت تو حالا میبینم ترشحات سفیدد دارم دلیلش چیه 

میشه برای قبول شدن حاجت دلم یه صلوات بفرستی😢😘
با اجازه استارتر ببخشید یه سوال دارم  خانوما تقریبا چهار روز قبل اقدام کردم ببخشید از منی کمیش ...

همون یه ذره هم احتمال بارداری داره.. ترشح زیاد و کشی و سفید هم میتونه نشانه بارداری باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم تازه دوماه اقدام كردي شوهرتم خوبه

اينقد نرو دكتر هم استرس ميگيري هم اذيت ميشي

منم سقط داشتم چند ماه استراحت كردم تا تييروييد و اينا تنظيم شد ٤ماه بعدش هم باردار شدم توام اگه تنبلي نداري صبر كن طبيعي باردار شي

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2728
عزيزم تازه دوماه اقدام كردي شوهرتم خوبه اينقد نرو دكتر هم استرس ميگيري هم اذيت ميشي منم سقط داشتم ...

نه تنبلی ندارم ... همه آزمایشهای هورمون رو انجام دادم..همه خدا رو شکر نرمال بود...مرسی گلم از راهنماییت... انشالله نی نی خوشگلت به سلامتی دنیا بیاد

نه تنبلی ندارم ... همه آزمایشهای هورمون رو انجام دادم..همه خدا رو شکر نرمال بود...مرسی گلم از راهنما ...

سلامت باشي عزيزم

پس اصلاااا نرو دكتر بيخيال باش برو بگرد و خوش باش باردار ميشي همونجور كه يبار شدي

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
همون یه ذره هم احتمال بارداری داره.. ترشح زیاد و کشی و سفید هم میتونه نشانه بارداری باشه

ببخش ی سوال دیگ من احساس میکنم هرلحضه انگار ی چیزی میخواد از واژنم بیاد بیرون انگار ی حباب هست اونا علایم میتونه باشه 

میشه برای قبول شدن حاجت دلم یه صلوات بفرستی😢😘