2726
عنوان

imo کارنمیکنه

1659 بازدید | 12 پست

سلام خانمای گل

من تازه امروزبرنامهimo رونصب کردم 

امانمیدونم چراکارنمیکنه

اصلا جایی زنگ میزنم بوقم نمیخوره

کسی هم نمیتونه زنگ بزنه

کسی هست کمک کنه

ممنون میشم

مشکل ازآنجاشروع شدکه قبل ازانجام کاری به جای اینکه بگوییم ببینم  خدا چی میگه؟ گفتیم مردم چی میگن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای ایمو زنگ زدن باید دو طرف شماره های همو سیو شده داشته باشن و هر دو هم حتما ایمو رو داشته باشن&nb ...

من شماره دخترداییم رودارم امااون شماره جدیدم رونداره

پس بخاطرهمین نمیتونم باهاش تماس بگیرم؟

همش هم علامت ساعت نارنجی میاد کنار اسمش

مشکل ازآنجاشروع شدکه قبل ازانجام کاری به جای اینکه بگوییم ببینم  خدا چی میگه؟ گفتیم مردم چی میگن
2728
من شماره دخترداییم رودارم امااون شماره جدیدم رونداره پس بخاطرهمین نمیتونم باهاش تماس بگیرم؟ همش هم ...

بله دقیقا برای همینه 

شمارتو بده سیو کنه میاد تو لیستت اتومات بعد میتونی تماس بگیری 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
ببخشید اون ساعت نارنجیه چیه؟میاد کناراسم مخاطبین

اگ سبز شه يعني انلاينه نارنجي يعني افلاين

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
بله دقیقا برای همینه  شمارتو بده سیو کنه میاد تو لیستت اتومات بعد میتونی تماس بگیری

یه دنیاممنوووووون😊ازصبح هی نسخه های مختلفش رودانلودمیکردم.😐.مرسی که راهنمایی کردی

اگ سبز شه يعني انلاينه نارنجي يعني افلاين

بازم ممنون که کمکم کردید😊

یه دنیاممنوووووون😊ازصبح هی نسخه های مختلفش رودانلودمیکردم.😐.مرسی که راهنمایی کردی

😁😁

عزیزم خب زودتر تاپیک میزدی 

گاهی پیش میاد ادم نمیدونه با پرسیدن سریع حل میشه 

خواهش میکنم 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋