2737
2734
عنوان

فیزیوتراپی یا داروسازی

1327 بازدید | 7 پست

سلام . خانوما

لطفا هرکس خودش داروسازی یا فیزیوتراپی خونده یا تو فامیل واشنا میشناسه کسیو واطلاعاتی در رابطه  با درامد واینده کاری و سختی درساش و... داره بیاد راهنماییم‌کنه.

خودم دوست دارم فیزیوتراپی دانشگاه تهران قبول بشم ولی درمورد درامد و اینده کاریش چیزی نمیدونم.

ممنون😘😘😘

تعداد رای : 8
نظرسنجی
فیزیوتراپی
5
62%
داروسازی
3
37%
درزندگی محتاج یک چیزم : خنده های مادرم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جفتش واقعا پولسازه.  خیالت راحت.😉😉

اخه مثلا توشهرخودمون که کوچیکه سه تا داروخونه هس ولی فیزیوتراپی ی دونه شهرای اطرافم فیزیوتراپی ندارن میان شهرما. ب نظرم اینده کاری فیزیوتراپی بهتره. خودمم فیزیوتراپیا بیشتردوست دارم ولی بقیه هی دلمو سرد میکنن

2728
اره هردو زیر۳۰۰۰میخاد😱😩😫

با ۳۰۰۰ نمیتونی دارو قبول شی. من ورودی ۹۰ داروسازی دانشگاه تبریزم. رتبه ام اونموقع ۸۰۰ بود. الان رقابت سخت تره. و قبولی خیلی خیلی سخت.

برای حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنید❣اللهم صل علی محمد و آل محمد 🍀
با ۳۰۰۰ نمیتونی دارو قبول شی. من ورودی ۹۰ داروسازی دانشگاه تبریزم. رتبه ام اونموقع ۸۰۰ بود. الان رقا ...

نه زیر ۳۰۰۰

اره الان که خیلی سخت شده متاسفانه

عزیزم شما مشغول ب کارید؟از رشتت راضی؟

ب نظرتون من اگه بتونم ۲۰۰۰بشم که هم فیزیو بیارم هم دارو کدومش بهتره ک برم بخونم؟

اخه مثلا توشهرخودمون که کوچیکه سه تا داروخونه هس ولی فیزیوتراپی ی دونه شهرای اطرافم فیزیوتراپی ندارن ...

پس برو فیزیوتراپی عزیزم. 

عزیزم تا ۲ ساعت دیگه واست توضیح میدم قشنگ تر.

2738