2737
2734

من ۴۰ تا یس نذر کردم .. ک باید ۴۰ تا رو تو یه روز و در یه مکان مقدس خوند

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی عجیبه کسی بوده با وجود پول کم و دعا کردن پول خونه جور شده باشه وقتی شرایط مادی جور نبوده با نذر و دعا کسی صاحبخونه شده ؟

هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش

من شنيدم ذكر بسم الله واسه خريد خونه مجربه من اينو نميدونستم ذكر بسم الله رو براي يه حاجتم برداشتم اون حاجتم برآورده نشد ولي بعد از اينكه ذكرم تموم شد خونه خريديم در حاليكه اصلا قصد خريد نداشتيم ولي يه جوري شد كه يهويي تصميم به خريد خونه گرفتيم 

البته بايد خودتونم تلاش كنيد و بعد به خدا توكل كنيد  

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
من شنيدم ذكر بسم الله واسه خريد خونه مجربه من اينو نميدونستم ذكر بسم الله رو براي يه حاجتم برداشتم ا ...

ممنون عزیزم شرایط خاصی داره ذکر یا اینکه خودم هر تعداد خواستم نذر کنم؟

2738
ممنون عزیزم شرایط خاصی داره ذکر یا اینکه خودم هر تعداد خواستم نذر کنم؟

بله ذكر تو ٤١ روز انجام ميشه و به اين صورته كه روز اول يك دور تسبيح روز دوم دو دور تسبيح روز سوم سه دور و به همين شكل تا آخر كه روز ٤١ام ميشه ٤١ دور تسبيح ذكر بسم الله رو ميگي 

اواخرش سخت ميشه چون حتما بايد هر كدوم رو تو روز خودش انجام بدي يعني اگه يه روز فراموش كردي يا كم و زياد خوندي بايد دوباره از اول شروع كني 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
با دعا چجوري پول درمياد خواهر ؟!

نه اینکه تلاشی نشه اما دعا کردن یه حس ارامش و اطمینات و انرژی مثبت میده و وقتی عمیقا از خدا بخوایم خواستمونو اجابت کنه من اینجا پرسیدم خواستم تجربه های دیگران بدونم 

2706