2737
2734

من برای اولین بار رفته بودم خونه مادرشوهرم خاله شوهرم هم بود بعد من کلی تیپ زدم خوشگل موشگل کردم.خاله شوهرم ی دختر بچه ی 1سال و نیمه داره من بغلش کردم باهاش بازی کنم بعد چن دقیقه دیدم هی گریه میکنه و سرخ و سفید میشه هی تکونش دادم بردم جلو پنجره آروم شد آومدم نشستم رو مبل بچه هم تو بغلم یهو هرچی خورده و نخورده بود بالا اورد روم😕لباسم کثیف شد مجبور شدم مانتوم رو بپوشم با شلوار مادرشوهرم اونشب هم کلی مهمون داشتن انقد ضدحال بود برام😡😡😡

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خخخخخخخحخخخخ

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚

عزیزم😂😂😂

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ما یبار با خواهرشوهرم اینا بیرون بودیم بستنی خریدیم آوردیم خونه ما دورهم بخوریم ظرف کوچیک آوردیم بستنیارو کشیدم داخل هرکدوم بعد که خوردیم تموم شد شوهره خواهرشوهرم یه ببخشید گفت ظرف بستنیو لیس زد😷 منم عقم اومد از کارش ظرفو گذاشتم تو آشغال 😝

یبار یکی از همکلاسیام بالا آورد رو اونیکی همکلاسیم بیچاره هرچقدر میشست بازم بوی استفراغ میداد😷😷😷😷

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
منم همچین اتفاقی برام پیش اومده بچه روم جیش کرد😏😏

وا

😂😂😂😂😂😂😂😊

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
ما یبار با خواهرشوهرم اینا بیرون بودیم بستنی خریدیم آوردیم خونه ما دورهم بخوریم ظرف کوچیک آوردیم بست ...

ظرفو چجوری لیس زد اه 😑😑😑😑😑

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ی رفیقی دارم ی ۲۰۶ داره انقد بهش مینازه .هنوز نرسیده بهش سوییچشو درمیاره دراشو باز میکنه😕 مخصوصا جلو مردا خیلی پز میده همه میگن تازه ب دوران رسیدس😂😕

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

😑😑😑😑😑😑 ی شب قبل عقد دخترداییم همه زندگیم😍 بغلم بود من دراز کشیده بودم اونم رو شکمم بود😑 بعد بالا اورد روم😑 البته چون شیر خشک خورده بود کلی دوسش داشتم زیاد چندشم نشد ولی رفتم حموم دیگه😑

Rühümün şevģinę íhťiyàjìvàr 💜
2706