2737
2734

من یه سال وخورده ای هست آی یودی گذاشتم هیچ مشکلی هم نداشتم هشت مهرهم جاشو چک کرد ماماگفت خوبه دیروز پری تموم شد چکش که کردم نخش روگلاب به روتون موقع دستشویی میرم موقع شستشو احساس میکنم خیلی استرس دارم رابطه هم داشتم امروزم دکتر هیچ جانبود یعنی جابه جاشده ؟؟؟؟

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

دوسه جلسه فیتنس فیوژن رفتم خیلی سنگین بود یعنی جابه جاشده ای خدا😥😥😥😥

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فردا برو معاینه کنن اینطوری که نمیشه گفت جابجا بشه نخشو حس نمیکنی 

نخشو خیلی پایین حس میکنم

جاب جاشده بروحتمادکتر

وای چجوری اینقدر مطمئنی آخه😣😣😣

نخشو خیلی پایین حس میکنم

ببخشید اینطوری میگم ولی اگه اینقدر پایین حس میکنی پس میتونی با دستت در بیاری برای همین میگم احتمالا اشتباه میکنی برو معاینه شو

در صورت تمایل برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید🙏🙏🙏
ببخشید اینطوری میگم ولی اگه اینقدر پایین حس میکنی پس میتونی با دستت در بیاری برای همین میگم احتمالا ...

آره حتما میرم خیلی استرسی شدم دیروزم رابطه داشتم باردارنشم یه وقت

2738
آره حتما میرم خیلی استرسی شدم دیروزم رابطه داشتم باردارنشم یه وقت

نه تازه پریودت میگی تموم شده تخمک گذاری نداشتی ولی اگه فردا رفتی معاینه شدی گفت جابجا شده سریع قرص اورژانس بخور 

در صورت تمایل برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید🙏🙏🙏
نه تازه پریودت میگی تموم شده تخمک گذاری نداشتی ولی اگه فردا رفتی معاینه شدی گفت جابجا شده سریع قرص ا ...

ممنون عزیزم