2737
2734

همسر من که اصلا حوصله مریض داری نداره و همیشه دعوامون میشه

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه

چه مریض بشم چه نشم باید کارای خونه رو خودم تنهایی انجام بدم..خدا از شوهرم نگذره اصلا درک نمیکنه.

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه مریض بشم چه نشم باید کارای خونه رو خودم تنهایی انجام بدم..خدا از شوهرم نگذره اصلا درک نمیکنه.

همدردیم😧

بعضی سختیا آدم رو قوی نمی کنن،پیر می کنن!!!حناجان سابقم.قطع دسترسی شدم
2738

مث طلبکارا باهام رفتار میکنه میگ چرا مواظب خودت نبودی😐😐😐اعصابش میریزه بهم دیگ باید بلند شم اونو اروم بدم و گل گاوزبون بدمش😆😆😆😆

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

من اگه مریض بشم شوهرم دیگه مریضتره اتفاقا الانم داشتم همینو بهش میگفتم که اره تو سرماخوردی همش زیر پتو خوابیدی من یه هفته سرما خوردم اصلا انگار نه انگار تا گفتم مریضم تو هم گفتی منم سرم درد میکنه

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !

اگه باشه مراقبه تا خوب شم نباشه اعصاب همه رو بهم میریزه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706