2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بتای مثبت و خونریزی شبیه پریود و بتای منفی

من یبار داشتم 

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2728
2738
من بارها بارداری شیمیایو تجربه کردم تست در حد هاله مثبت بعد چند روز پریود میشی باز تست منفیه منفی می ...

وای چرا نمیری دنبال درمان من سرم ivig ندارم دکتر نداد میترسم نتیجه نگیرم

من دوبار هیسترو شدم رحمم مشکل داشت باید انوکسا بزنم ولی باز استرس دارم مثل قبل نشه یعنی کسی هست فقط ...

یعنی چی گلم اینا 

من باز پریم عقب زده و بی بی چکام هاله ومثبت 

توی تاپیکم هست اولین تاپیکو ببین شرح حال دادم

اما میترسم برم از بدم واز اینکه شیمیایی باشه هم میترسم

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
یعنی چی گلم اینا  من باز پریم عقب زده و بی بی چکام هاله ومثبت  توی تاپیکم هست اولین تاپی ...

انشالل اینسری نتیجه بگیری من غلظت خون دارم و رحمم مشکل داشت ولی ایمنی هیچ دارویی ندارم یعنی میترسم برم اقدام

وای چرا نمیری دنبال درمان من سرم ivig ندارم دکتر نداد میترسم نتیجه نگیرم

فعلا باردارم تو هفته هشتم ۱ مهر وقت گرفتم میرم .بارداری شیمیایی بیشتر برا لقاح ضعیفه اگه یه دوره بگذرونی و جنین قلبش تشکیل بشه دیگه خطر شیمیایی بودن منتفی هستش .

بیشتر از ۵ هفته ادامه پیدا نمیکنه

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
فعلا باردارم تو هفته هشتم ۱ مهر وقت گرفتم میرم .بارداری شیمیایی بیشتر برا لقاح ضعیفه اگه یه دوره بگذ ...

نه من مشکل دارم دکترمم گفت برو اقدام من نرفتم پیگیر شدم خداکنه که بارداذی خوبی داشتی باشی

انشالل اینسری نتیجه بگیری من غلظت خون دارم و رحمم مشکل داشت ولی ایمنی هیچ دارویی ندارم یعنی میترسم ب ...

انشاءالله فدات شماهم انشاءالله طبیعی باردارمیشی ومیمونه برات برام دعا کنید باردار باشم

2706