1421
1389
عنوان

بیاین عکس😂😂😂😂😂

445 بازدید | 50 پست

سلام🙋

امروز همه رگباری دارن عکس میزارن گفتم منم بزارم😁😐

هرچند همتون دیدین ولی خب دیگه🙄

با شوهرم قهرم حوصلم سر رفته😐

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔

اولللل رسیدممم هوراااا

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1432

کوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکوکو

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤
1376
نظر واقعی بدین ناراحت نمیشم😐

کوشولو😂

خواستن تو*نه عشقه و نه عادته*دیدن تو*به حرمت زیارته*اما میخوام*تو دستای تو گم بشم*فنا شدن در تو برام نهایته*نیاز تو*چراغ خونه ی منه*هرجا باشی*چراغ خونت روشنه*یادت باشه*حتی اگه من نباشم*یکی تو رو تو خونه فریاد*میزنه*بی خوده با تو بودنم*مست به تو رسیدنم*مست تر از سوء شرابخراب عشق تو منم.خراب عشق تو منم
1427

نميدونم چرا حس كردم شبيه پروفايلتي😑😐

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
این تاپیک مشکوکه من اولین باره اول میرسم مطمعنم سر کاری 

منم😂

خواستن تو*نه عشقه و نه عادته*دیدن تو*به حرمت زیارته*اما میخوام*تو دستای تو گم بشم*فنا شدن در تو برام نهایته*نیاز تو*چراغ خونه ی منه*هرجا باشی*چراغ خونت روشنه*یادت باشه*حتی اگه من نباشم*یکی تو رو تو خونه فریاد*میزنه*بی خوده با تو بودنم*مست به تو رسیدنم*مست تر از سوء شرابخراب عشق تو منم.خراب عشق تو منم
1391