2733
2734

نمیدونم شما هم دیدین یا نه ؟ بعضی دخترا  بعضی زنا   تو جمع های خانوادگی تو ارایشگاه تو باشگاه که وارد میشن  همه نگاشون میکنن تحویل میگیرنشون   خیلی جلب توجه میکنن  یه جور که ادم حس میکنه در مقابلشون هییییچه  در صورتی که قیافه آنچنانی هم ندارن

شماهم داشتید همچین کسیو  دیدین؟   دلیلش چیه ب نظرتون؟

حق را میگویم هرچند که به ضررم باشد  👌👌

اره نمیدونم دلیلش چیه

شاید جذابن 😒

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

صداقت توی رفتارهاشون

هوش بالا

لبخند

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

خودمم تاقبل بارداری اینطوری بودم

چون خوشگل و خوش هیکل و خوش تیپ و مغرور بودم

حتی خیلی وقتا تو خیابون خانوما جلومو میگرفتن پالتوت رو از کجا خریدی

رنگ موهات چیه

و....

اما الان خیلی عوض شدم....😧

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

وقتی با بقیه جوری رفتار کنی که بهشون حس بزرگی بدی ناخوداگاه جذبت میشن

دیدی بعضیا تا به جایی وارد میشن یه جوری با همه گرم میگیرن یا اگه موقعیتش نبود لبخند دارن و هرکی نگاشون میکنه طرفو تحویل میگیرن اینا خیلی جذابن و به طرف مقابلشون حس خوب میدن من به انرژی مثبتی که بعضیا میدن خیلی معتقدم

خودمم تاقبل بارداری اینطوری بودم چون خوشگل و خوش هیکل و خوش تیپ و مغرور بودم حتی خیلی وقتا تو خیاب ...

بعد از بچه انگار ادم  کلا یه ادمه دیگه میشه  درکت میکنم

حق را میگویم هرچند که به ضررم باشد  👌👌
2706