2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچها با بدبختی بهش رسیدمممم پدرم درامد همه خونوادم ناراضی زنش شدم با همه چیش ساختمم بخدا خسته شدم مث ...

پزشکی!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2738
ندارهههه خستممممم چرا خود خدا جونموووو نگرفتتتتتتت ک کار ب خودکشی برسهههه 

میدونی وقتی خدا آرزوی یکی از بنده هاشو براورده میکنه یه نوری از آسمون تابیده میشه بهش ما نمیتونیم اون نورو ببینیم ولی شیطان زودتر میبینه و میاد پیشت میشینه ناامیدت میکنه میگه هیچوقت خدا بهت نظر نمیکنه به خودش توکل کن حتما بهتر میشه روزگار

هزار و یک اسم داری و من از آن همه، "لطیف" را دوس دارم که یاد ابر و ابریشم و عشق می افتم.یا لطیف💖تنها مشتی از لطافتت به من ببخش💖

اگه پزشكى پس بايد بدونى با اين قرصا نميميرى 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

من تاپیکاتو دیدم ظاهرا جدی هستی

دختر دوست من قرص خورد نمرد ک هیچ تازه تشنج هم گرفت وقت و بی وقت غش میکنه

پاشو زنگ بزن اورژانس الان حال و روزت اینه اگه ناقص شی چی؟همون شوهرت نگاهتم نمیکنه

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2706