2726
عنوان

بکارت دختر بچه سه ساله

17068 بازدید | 29 پست

سلام آیا بکارت دختر بچه سه ساله در اثر وارد شدن ضربه ازبین میره خواهر زاده ام دیشب محکم زمین خورد وچند قطره خون از واژنش خارج شد حالا خیلی نگرانیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکی از دوستام واسه بچش همین اتفاق افتاد بردنش دکتر زنان گفت نه اتفاقی نیوفتاده

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

وای خداانکنه ولی ببرید دکتر

خدایا فندق کوچولوی عزیزم رو به تو می سپارم سالم برسونش بهم ...بی نهایت سپاسگزارم...                                                          اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

نبابا چ پاره شدنی

مگه با خوردن زمینه چون اون قسمت حساسه زخم شده حتما

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

دختر من دوماه پیش بدون لباس تو تشت دات آب بازی میکرد که لبه تیز تشت خورد به در سوراخ واژنش و کمی خراش برداشت و خون اومد زود بردم دکتر گفت بکارت داخله و تا دخول نباشه پاره نمیشه و چیزی به اسم پرده وجود نداره که قابل مشاهده باشه ما از روی تغیر ظاهر داخل واژن میفهمیم که دخول بوده یا دختری باکره هست . شمام یا دکتر  ببرید زودتر که اگه چیزی باشه برگه میدن

2706