2733
2739
عنوان

دندان درد فوری

356 بازدید | 17 پست

پسرم یک ساعته داره ناله می‌کنه. چکارشون کنم؟ میشه یه ذره قرص ایبوپروفن بزارم روش؟

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

پنج سالشه

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزززيزم

من از بچگي دندون درد كشيدم

دلم ريش شد براش

حيف راهي نميدونم براي تسكين دردش

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2731
اسپری یا ژل بی حسی بزن 

نیست فعلا.  

عزززيزم     من از بچگي دندون درد كشيدم دلم ريش شد براش حيف راهي نميدونم براي تسكين در ...

هی بغلش میکنم و حوله  گرم. یه ذره خیلی کوچولو هم استامینوفن گذاشتم روش فایده نداره

2738
نیست فعلا.    

نمیدونم عزیزم، تو نت بزن حتما پیدا میکنی

ببخش نتونستم کمکت کنم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
نمیدونم عزیزم، تو نت بزن حتما پیدا میکنی ببخش نتونستم کمکت کنم

فدات. به باباش گفتم بیاره.  وسط گریه هاش هی میگه آرش لپمو می‌کشه. میگم تو که یک ماهه آرش رو ندیدی  

هی بغلش میکنم و حوله  گرم. یه ذره خیلی کوچولو هم استامینوفن گذاشتم روش فایده نداره

ببر داروخونه.. 

من خودم دندونم درد می کرد قطره دنتول ( همون قطره میخک) فقط یه بار گذاشتم خوب شدم 

ببر داروخونه ببین اگه براش ضرر نداره یه دونه بگیر

در حال اقدام برای بارداری ام دعا کنید دامنم دوباره سبز بشه یه پسر دارم که همه ی زندگیمه...  
فدات. به باباش گفتم بیاره.  وسط گریه هاش هی میگه آرش لپمو می‌کشه. میگم تو که یک ماهه آرش رو ندی ...

الهی، ببوس گل پسرو

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2706