2733
2739
عنوان

چیکار کنم چاق نشم؟؟؟😰

149 بازدید | 6 پست

سلام من وارد ماه 6شدم.رفتم دکتر تا الان 4کیلو اضاف کرده بودم.من نمیخام اینقدر چاق بشم.من میگفتم حداکثر 8کیلو چاق بشم.به خدا چیز زیادی نمیخورم.شیرینی جات که اصلا متنفرم از قبل هم نمیخوردم.میوه وسبزی خیلی میخورم ولی نمیدونم چرا اینطوریه.درصورتیکه هنوز. لباسای قبلم انداززس یکم شکمم اومده جلو فقط.دیشب یه لباس مجلسی مو پوشیدم به خاطر شکمم یکم سخت زیپش بسته شد وگرنه بازم اندازه بود.چیکار کنم نمیخام چاق بشم زایمانم سخت بشه.وزن بچم هم خوبه 250گرم.بود

یه دختر دارم که با 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش دختر خاله من قبل بارداری ۶۰ کیلو بود تو بارداری تا ۷۸ کیلو رفت ۳ ماه بعد زایمان دوباره شد ۶۱

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
مثلا دیروز کلا 2کاسه اش رشته خوردم توی کل روز فقط توی 24ساعت همین

برنج و ماکارونی و سیب زمینی رو حذف کن،واسه من اینجوری جواب داده،البته با دکتر تغذیه مشورت کن چون نینی داری

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (: