2737
2734
عنوان

فکر میکنم بدیمن و نحسم

2086 بازدید | 25 پست

چند وقتی میشه که خواهرم با همه خانواده جنگ کرد و قهر کرد و رفت و امد نمیکرد

تا حدی که دیگه پدر مادرم دل بریدن ازش خیلی اذیت کرد و ابرو خانواده رو همه جا برد

حالا دوباره برگشته و رفت و آمد میکنه

دوباره تقریبا یک ماه پیش دعواش شد و جوری وانمود کرد که من فحشش دادم و خواستم از خونه بندازمش بیرون

کلا میخواد من و بقیه خواهرام رو از چشم پدر مادرم بندازه

پدرمم که کلا ادم دهن بین و عصبی ایه میخواست زنگ بزنه پدر شوهرم بگه بیاین عروستونو بردارید ببرید من نمیتونم جلوشو بگیرم(عقد هستم)

مادرمم همش بهم میگفت از زمانی که تو به دنیا اومدی خانواده ما رنگ خوشی ندید

چند بار هم قبلا سر بسته این حرفو زده بود

دو روز تمام به خاطر این چیزا افتادم نمیفهمیدم دورم چی میگذره

حالا احساس میکنم واقعا من نحس و بد یمن هستم

چون حتی میبینم همسرم قبل ازدواج با من خیلی شاد و خوش حال بود و زندگیش خیلی طبیعی بود اما الان همش مشکلات داره و تو آزار و اذیته

واقعا اعتماد به نفسم رو از دست دادم و منزوی شدم

قلبم همش تحت فشاره

چند باری هم کلی قرص خوردم که خودم و دیگران رو راحت کنم اما انگار خیلی سگ جونم

دیگه نمیتونم شاد باشم

هر وقت میخندم نحس بودنم مثل خنجر تو قلبم فرو میره و خنده بهم زهر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ فکرای میکنی ول کن دختر چ حوصله ای داری  هیچ کس نحس نیس انشالله میری خونه خودت و بچه میاری حالشو بابچه ات میبری این حرفارو نزن

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2731

عزيزم اين حرفا چيه

ذهنت مثل آهنرباست به اين چيزا فكر ميكني پيش مياد

سعي كن اعتماد به نفست رو قوي كني

اصلا مهم نيست بقيه چي ميگن 

اميدوارم زودتر ازدواج كني و خوشبخت بشي

دوران عقد از اين مسائل پيش مياد 

بعضي خانواده ها اذيت ميكن

مليكا هستم🥰

به نظرم اینا همش عقیده و تلقین هست 

خانوادت خیلی اشتباه کردن که اینو بهت گفتن و انقدر تکرار کردن که خودتم این رو باور کردی

نه اینطوری نیست و چون باور کردی داری اینطوری میشه

پس فکر و باورتو عوض کن 

تو نحس نیستی

من به خورشید باور دارم حتی وقتی نوری از آن نمی تابد! من به عشق باور دارم حتی وقتی که تنها هستم !من به خدا باور دارم حتی وقتی که سکوت پیشه کرده است!

برای خدا بنده باش کافیه.

انسانها بخصوص اطرافیان حرف مفت زیاد میزنن. یاد بگیر انرژیتو مثبت کنی. همیشه هم یه گوشت در باشه. یه گوشت دروازه.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2738
الهی بمیرم این حرفا چیه برادر شوهر منم همین حرفا رو در مورد دختر دوم میزد بخدا کفره گناهه این حر ...

من بچه اخرم 

خیلی دختر شاد و خوشحالی بودم

اصلا به این چیرا اعتقاد نداشتم

تلاش کردم درس خوندم ادم موفقی شدم

حالا که یه ساله دارم ثمره تلاشمو میبینم این مسئله برام روشن شده زندگیم تلخ شده

چهار سال با همسرم دوست بودیم انقد تلاش کردیم تا به هم برسیم

تو یه هفته همه خوشی عالم اومد سراغم

هم به عشقم رسیدم هم معلم شدم 

اما دقیقا همون ایام این بحثا شد

نتونستم روی خوشی رو تو زندگیم ببینم

اینا تلقینه

یعنی انقدر گفتن باورت شده و همینجور شدی

منم مادرم از به دنیا اومدنم راضی نیست و از بچگی بم میگه اما چه میشه کرد؟؟

هر وقت ازدواج کنم برم دیگ برنمیگردم

فعلا مجبورم تحمل کنم

شوهرت چون الان دیگه آدم مجرد قبل نیست . سرش ب کار و زندگیشه . و مسئولیت داره. با قبلش فرق داره.

زودتر برو سر زندگیت. تا ببینی چقدر ورود تو ب زندگیش براش خیر و برکت و خوشبختی میاره

این فکرای بیخود و مزخرفو از ذهنت بیرون کن

خرافاتی😠

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

برو بابا چی کار به کار کسی داری زندگی خودت رو بکن به کار خواهر و برادرات ام کار نداشته باش هر کی میخواد بیاد هر کی میخواد بره فقط نزار شوهرت و خانوادش بفهمن تو با خانواده خودت مشکل داری بعدا میزنن تو سرت که تو با خواهر و برادر خودت ام نمیسازی چه برسه به ما

2706