2703
2553

سلام 

از وقتی اومدم این سایت همش از خانواده شوهرم گفتم دلم نمیخواد ولی چاره ای نیست و کمک میخوام

چند روز پیش مهمون داشتیم عموی شوهرم اومده بود سر زده مجبور شده بودن قسمتی از دیوار خونشون خراب شده بود منم کمی غذا داشتم قیمه هم درست کردم کمی که غذا خوردیم سر سفره دیدم یه بشقاب خورشت خالیه رفتم پرش کنم در همین حین مادرشوهرم اومده بود کمی برنج از قابلمه برداره فک کرده من اومدم آمار بگیرم چیکار میکنه در صورتیکه اصلا من از اینکارا نمیکنم 

دیشب بهم زنگ زد و عین بچه ها گله کرد   باورم نمیشدم شوک شوک شدم گفتم این حرفا چیه و کلی ناراحت شدم 

اصلا ازش راضی نیستم اخلاق بچگانش اعصابم بهم ریخته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بهونه گيرى ادماى سالخورده طبيعيه مث بچه ها ايراد ميگيرنو دلاشون نازكه شايدم بخاطر اينكه خودشونو به شما نزديك نميبينن و حس غريبه گى كردن بايد در اينجور موارد فقط بگيد منم مث دخترتون و اشتباه برداشت كرديد

2714

[QUOTE=72130066]نه کلا فکرشون خراب و پرتوقع هستن [/QUOTE]

اينجور ادما هر جور دلشون خواست از رفتار شما برداشت و قضاوت ميكنن يا از روى كينه و ناراحتى كه از قبل داشتن

و هر چه شما توضيح بديد فايده اى نداره پس نيازى به توجيه و جواب پس دادن نداريد فقط مختصر بگيد كه نه اينطور نيست و سوتفاهم شده 

بذاريد با گذر زمان خودشون متوجه ميشن

باس با خنده حرف میزدی ،میگفتی ع وا مامان والا من اصا یادمو این ادا و اصولا بچه گونه نیس ، من دوست صمیمم از این خرده  ها برام بگیره  همینو میگم، اگه هم باورش نشه میگم حالا ک باور نمیکنی اره اصا خوب کردم اومدم امار بگیرم، شما ک دیگ جای خود دارین😂

بعدم هی نگو واگذار کردم به خدا واگذار کردم به خدا، دو روز دیگ به خودت میای میبینی روت سوار شدن و تو موندی و تک تک حرفای تو دلت و ناراحت شدنات...هیچیکی هم یادش نیس ی تار موت به خاطر نفهمیشون سفید شده...کی مهمتر از روان تو اجی😘