2726
عنوان

کمک کمک جنین بریچ

4060 بازدید | 24 پست

خانومایی که نی نیشون بریچ بوده خواهشا جواب بدن من هفته ۳۱هستم بریچه اما واقعا تکوناش کمه یا ضربه هایی که به شکمم میخوره خیلی کمه واز داخل فقط حسش میکنم شما هم اینجور بودید؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برا منم بریجه عزیزم چندروزی یه بار تکوناش کمتر میشه سونوگرافم گفت بخاطر اینه ک به پاست جاش کمه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
برا منم بریجه عزیزم چندروزی یه بار تکوناش کمتر میشه سونوگرافم گفت بخاطر اینه ک به پاست جاش کمه

واقعا شما هفته چندومی لگداشو بیشتر به دهانه رحم حس میکنی؟؟

واقعا شما هفته چندومی لگداشو بیشتر به دهانه رحم حس میکنی؟؟

من ۳۱ ام آره منم همین مشکلو دارم همون روزایی ک حرکتش کم میشه پایین میاد.وقتی اومد پایین دراز بکش پاهاتو بذار رو متکا باید استراحت کنی

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
من ۳۱ ام آره منم همین مشکلو دارم همون روزایی ک حرکتش کم میشه پایین میاد.وقتی اومد پایین دراز بکش پاه ...

وای بعضی اوقات فکرمیکنم خدای نکرده مرده باشه تو شکمم دکترت چی گفت بهت؟بهت دستوری چیزی نداد آخه من شوهرم اجازه نمیده زیاد برم پیش دکتر 

وای بعضی اوقات فکرمیکنم خدای نکرده مرده باشه تو شکمم دکترت چی گفت بهت؟بهت دستوری چیزی نداد آخه من شو ...

نه خدا نکنه گلم هروقت از ۷۵ دقیقه بیشتر تکون نخورد یه چیز شیرین بخور به پهلو بخواب تکوناش تو یکساعت ۴ تا دو ساعت ۱۰ تا باید باشه اگر متعادل بود هیچ مشکلی نیست.وقتی بریجه جاش خیلی تنگ تره مخصوصا اگر پایین باشه

نه خدا نکنه گلم هروقت از ۷۵ دقیقه بیشتر تکون نخورد یه چیز شیرین بخور به پهلو بخواب تکوناش تو یکساعت ...

ممنونم عزیزم دلم محکم شد ولی طفلکیا خیلی گناه دارنا

ممنونم عزیزم دلم محکم شد ولی طفلکیا خیلی گناه دارنا

آره من وقتی میره پایین هی باهاش حرف میزنم میگم فسقلی اونجا جات تنگه بیا تو دل مامان😅شوهرم مسخره م میکنه😁فقط وقتی میاد پایین مراقب باش همونکاری گفتم بکن چیزی نمیشه ان شاءا... این دوماهم مثل برق و باد میگذره به خوبی و خوشی برا همه

وای بعضی اوقات فکرمیکنم خدای نکرده مرده باشه تو شکمم دکترت چی گفت بهت؟بهت دستوری چیزی نداد آخه من شو ...

آهان راستی یادم رفت بگم گفت وقتی اینجوری میاد پایین نزدیکی ب هیچ وجه نداشته باش پله بالا پایین نشو راه هم نرو ک خسته بشی

من جنینم تا۳۲هفته بریچ عرضی بودولی تکوناش بیش ازحربوداخرشم بندناف روانداخت دورگزدنش 😐

شمامواظب حرکاتش باش 

شوخی نداره تادیدی حرکتش کمخ سریع برونوارnstبده  حرکات جنبن من فقط یخورده کمشدشک کردم رفتم nstدیدم نونوارش افت ضربان داره بعددکترم گفت احتمالابندناف داره 

رفتم سونوتاییدکرددیگ حواسمبیشترجمعه 

اینارنگفتم ک بترسی 

گفتمفقط حواست به تغییرحرکاتش باشه

وخدایی که بشدت کافیست
2706