2726

لایکم کردی   واقعا کاربرها اگر یه مدت همکاری کنن این تاپیک ها رو گزارش‌بزنن این مسخره بازیا جمع میشن

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لایکم کردی     واقعا کاربرها اگر یه مدت همکاری کنن این تاپیک ها رو گزارش‌بزنن این مسخره با ...

دقیقا.... وای دیشب که همه به ی نفر میگفتن چی شده؟؟؟؟ مبگفت داغونم....حالم بده. و هیچی نمیگفت. اخه نمیتونی بگی چرا تاپیک زدی

2728
من مخالف گزارش زدنم البته به غیر از منشوری که معمولا آقا هستن،از هر تاپیکی خوشم نیاد یا حوصله نداشته ...

خدایی منم نمیرم توش. اما بعضیا واقعا لج درآرن.... یعنی چی هستین؟؟؟؟ خب سایت به این شلوغی... من ک میام اینجا تنهاییم پر بشه.اما لجم میگیره تاپیک میزنن با هدف بازدید بالا. مشکلی داری؟ حوصلت سررفته بیا باهم حرف میزنیم...