2726
ممنون گلم    شوهرم وراجو بد دهنو بی چشم و روئو  تنبل  بی مسیولیت  قد   ...

شاید لازم باشه با خانوادت صحبت کنی و چند وقت بری اونجا ،خانوادت هم ازش تعهد بگیرن که دیگه تکرار نکنه ،بگید غیر از این باشه طلاق میگیرم ،و واقعا این رو به خودت تلقین که بتونی محکم جلوش وایسی ،احتمالا همسرت مطمئنه که هر زوری هم بگه شما پاش میایستی ،از این توهم درش بیار 

ببین من کلا از همه چیزم هم جز شوهرم راضیم اونم رمزش اینه که هر روز که از خواب بیدار میشم یکی یکی داش ...

منم از شوهرم سرترم. واضحه کاملا. ظاهر زندگی مون معلومه. همه میدونن

ولی به کسی میدون ندادم چیزی بگه. 

روم نمیشه خ جاها بگم شوهرمه یا باهاش برم

ولی غیر تندی، بقیه اخلاقاش خوبه

عاشقش نیستم. بهش افتخار نمیتونم بکنم 

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مثلا مرداها هر کاری بکنن زنها باید تابع باشن هر زوری بگن وگرنه زندگی خود زن بهم میخوره میشه بدبخت...۹۰درصد دخترا رو نه نه باباهاشون نمیخواستن  اگرم میخواستن دلشون نمیخواد هی جواب پس بدن که چرا ازدواج نکرده ( دلشون نمیخواد گوشاشون آزار ببینه دخترشون خواستگار نداره یا از این قبیل حرفای خاله زنگ برا تخریب روحیه) بعد ازدواج هم باید همش بسوزی و بسازی و لال باشی چرا چون کی میتونه تو رو جمع کنه.  این قانون شده برا زنها

هرشب دنبال راهی برای راحت شدنم    بخاطر دخترم نمیکنم اینکارو       اما قطعا ...

سلام عزیزم.  چی شده ؟ از من که بدتر نیستی حتما که ۱۲ سال داره شوهرم با خانمهای متاهل زنا میکنه و هیچ راهی هم ج نداد برای حل مشکل ...

من بخاطر بچه هام بیخیال شدم . با بچه هام خوشم . بیرون میریم . خوشمیگذرونیم . بعد از محرم عقد دخترمه . پسرم خیلی حواسش به راحتی منه.

بچه هات که بزرگ بشن زندگیت عالی میشه. دیگه اون شوهر انتر رو نمیبینی اصلا....

توکل کن بخدای بزرگ ..

من از ازدواجم راضیم چون شوهرم خوش اخلاق. خانواده دوست. کاری و اهل تلاش . تو همه کارها کمک حالمه. سال ...

ویژگی شوهر منو گفتی انگار فقط ماهی 1و 300 در امد داره ☺و لاغره همین

می روم ... اما نمی پرسم ز خویش   ره کجا ...؟ منزل کجا...؟ مقصود چیست؟

شوهر ادم هرچیم که باشه فقط خسیس نباشه.شوهر خسیس هم روحتو میکشه هم جسمت.امیدوارم قبل ازدواج بمیره زنی که شوهرش قراره خسیس باشه.اگه شوهرت خسیس نیست روزی صدبار سجده شکر به جا بیار.من چی بگم که شوهرم یک ماهه بخاطر خریدن گردو زندگیمو جهنم کرده

پس راه حلش اینه که تو همیشه آروم باشی و زمینه ی قشرق رو ایجاد نکنی.زیاد هم باهاش هم کلام نشو که وراجی نکنه فقط وقتی کاری داری. خوب مستقیم بهش بگو سرم ترکید چقدر حرف میزنی با خنده و شوخی

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2706