2410
2553
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1087699 بازدید | 30863 پست

سلام اسی جون منم بادوسم خیلی موافقم

دوباره ادامه بدیم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اسی جون منم بادوسم خیلی موافقم دوباره ادامه بدیم

بیاید یه چالش مینیمالیستی راه بندازیم

بمدت ۳۰ روز 

روز اول ۳۰ تکه لوازم بدردنخور رو جدا کتید

روز دوم ۲۹ مورد

روز آخر هم یک تکه 

آخر کار عکس بگیرید و همه رو رها کنید

براساس دسته بندی اولیه

که دورریختنی

هدیه دادنی

و بازیافتی 

بچبنید تا کارتون راحت تره بشه

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
2456
استارترميشه465قلم خونه خالي ميشه اخههههههههه

نه نگران نباش

کلی کاغذ و خرده ریز و لباس هست لوازم آرایش، طروف خالی و خوشگل مرباها ،بدلیجاتو ...

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
بیاید یه چالش مینیمالیستی راه بندازیم بمدت ۳۰ روز  روز اول ۳۰ تکه لوازم بدردنخور رو جدا کتید ...

عععع من دیر رسیدم ...من چن روز پیش ی دور دیگ کیف های لباسام رو زیرو رو کردم چن تا تیکه جدا کردم ی لباس بود ک کاملا نو نهایت دو بار پوشیده بودم دادم واس کسی چن تا دیگ هم هس ک میخوام دستمال کنم ...ی سری لباس مجلسی دارم ک دیگ سایزم نیس قراره بدم خیریه ..دو تا مانتو دارم ک از وقتی باردار شدم دیگ سایزم نشده تا الان ...ولی خیلی دوسشون دارم نمتونم بزارم کنا ر😁😁😬😬😬😬 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.

من یه عالمه لوازم ارایش دارم که عاشقشونم اصلا میمیرم بدم به کسی شاید چندتاشو دادم که اونم ماله این بوده که اون افرادو خیلی دوستشون داشتم

هرروز میشینم نگاهشون میکنم تازه هردفعه تو نت اسماشونا میزنم ببینم چقدر گرون شدن😂😂😂😂😂😂

2714

وااااای چه تاپیک خوبی

من تازه با مفهوم مینیمالیستی آشنا شدم

اما باید بگم ذاتا این خصوصیت رو دارم😀

این تاپیک رو که خوندم بیشتر شار ژ شدم

فردا صبح پا میشم بیشتر آشغال جمع میکنم😆

یه سری لوازم آرایشی و لاک هست که میریزم بره...

منم این سبک ایده المه و تا حدودی این شکلی ام..اما متاسفانه مادرشوهرم همش میگه ظرف بخر پتو بخر لباس بخر..اصلا به هیچ حدی راضی نمیشه.پول نداره و قسطی چیزای بدرد نخور میگیره.هرچقدر پدرشوهرم میگه ظرفا و لحافای اضافیتو ببخش نمیده ..همین حرفاش باعث شد من تو نامزدی بخاطر اینکه تیکه کنایه نشنوم کلی چیز بدرد نخور بخرم که الان بخوام بفروشم پولی نمیدن در عوضش ک کادو هم بدم باز ضرر کردم و دلم میسوزه ...ولی احتمالا همشونو جمع کنم و کادو بدم بره..

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
وااااای چه تاپیک خوبی من تازه با مفهوم مینیمالیستی آشنا شدم اما باید بگم ذاتا این خصوصیت رو دارم😀 ...

مثل من ..منم تازه فهمیدم یه نوع سبکه کلی حالم خوب شده بااین تاپیک...فک میکنم یعالمه چیز میز اضافی دارم ک دیگرانو خوشحال میکنه

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏

مادر شوهر من دقیقا برعکسه

همیشه میرم خونشون در عذاااابم

انقدرررررر آت آشغال جمع کرده دوروبرش واقعا حالم رو بهم میزنه حداقل پنجاه تا سطل پلاستیکی ماست😐 داره

یه عاااالمه ظرف پلاستیکی پنیر و شکلات صبحانه و و و ....

یعنی افتضاحه خیلی هم همیشه کثیفه خونش

من یوقتایی تمیز میکنم چن تا پلاستیک آشغال میریزم بیشترشم قایمکی🤣

لباسهاش هم از پنجاه سال پیش که چهل کیلو بوده دااااره تا الان که نود کیلو شده .‌کمد لباسش افتضااااحه زیر تخت گوشه کنار اتاق خواب شبیه خرابه ست، یعنی هر چی بگم کم گفتم اه اعصابم خورد شد دوباره

رااااستی یخچالش رو نگم برااااتون😭😭😭 پنجاه مدل غذا از هفته های قبل، که دور نمیریزه گناه داره باید بخوره کرم ببنده بدنش

چرا تاپیک فعال نیس.دوستان بیاین گزارش کار بدیم و تاپیکو سر پا نگه داریم.نیاز زندگیای آشفته امروز یکم سبک کردن خونه ها و تغییر دادن سبک زندگیامونه.حیف این تاپیک خاک بخوره

2706