2726
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1123384 بازدید | 31418 پست
من امروز یه سری به لوازم آرایشیم زدم،دور ریختنی هام اینا بود:رژ گونه متعلق به دوران عروسی حدود نه سا ...

منم تنها چیزی که از وسایل آرایشی عروسیم مونده یه پک سایه بود که دیگه فک کنم یک ساله استفادش نکردم .دلم نمیاد بندازمش دور چون زیاد استفاده نشده گذاشتم به یه نفر بدم..

بچه ها دیروز یه فیلم خارجی تو تلویزیون میدیدم مشخص بود قدیمیه شاید بیست سی سال پیش .بعد دقت کردم دیدم چقدر نشیمن خلوت بود .مبل ،میز ،میز کنسول ، یه صندلی کنار در، چندتا قاب عکس روی دیوار بود که بیشترشون عکسای خانوادگی بود...دیگه هیچ چیز دکوری نبود! من که میگم این غربی ها از همون ازل راز مینیمال بودن رو کشف کردن .ما ها با اینکه داریم سعی میکنیم هنوز در حال شروع هم نیستیم ☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تنها چیزی که از وسایل آرایشی عروسیم مونده یه پک سایه بود که دیگه فک کنم یک ساله استفادش نکردم .د ...

تاره عده زیادی با این سبک اشنا نیستن.هنوز هم عده ای کلی جهاز میگیرن و همچنان مادرشوهرایی هستن که بنظرشون عروسشون خوب جهاز نداشته!!!تازه توی اینستا هم خونه نوعروس نشون میده کابینت ها باز وسایلی که به زور توی کابینت ها جا شدن....متاسفانه هنوز این مشکلات هست....

تاره عده زیادی با این سبک اشنا نیستن.هنوز هم عده ای کلی جهاز میگیرن و همچنان مادرشوهرایی هستن که بنظ ...

بله واقعا که چشم و هم چشمی بیداد میکنه مگه دونفر آدم چقدر ظرف و وسیله میخوان خب یکی هم که نداره بخره وقتی ببینه دلش میگیره 

من خودم با اینکه سعی کردم فقط وسیله های ضروری بخرم بازم میبینم اضافه زیاد دارم .

دختر خواهرشوهرم کلی ظرف خرید . یه دست آرکوپال به عنوان دم دستی خریده بود بعدمیره سه جمعه بازار یه دست بشقاب ملامین بیخودی میخره یا لیوان ایرانی میخره .خب پس کی میخوای لذت ظرفای خوبت را ببری .اصن چرا خریدی ؟ لباس هم که اوفففف .جالبه بدونید مستاجرن و وضع مالی هم متوسط رو به پایین!!!

2728
بله واقعا که چشم و هم چشمی بیداد میکنه مگه دونفر آدم چقدر ظرف و وسیله میخوان خب یکی هم که نداره بخره ...

میدونین بعضیا خرید بهشون یه حس آرامش میده.خودمم یه زمانی اینطوری بودم و گاهی هم هستم البته لوازم تحریر میخرم😂😂بعضیا هم مهمون زیاد دارن شاید سالی ۳ ،۴ بار باشه اما بازم نمیتونن ظرفاشون رد کنند.

قبول دارم حرفتون، اگه خودم به دوره اول ازدواج برمی گشتم اینقدر پتو و لحاف به مامانم می گفتم بهم نده.چون کل کمدم گرفته.واقعا زیادیه.

[QUOTE=223479005]میدونین بعضیا خرید بهشون یه حس آرامش میده.خودمم یه زمانی اینطوری بودم و گاهی هم هستم البته لوازم تحر ...[/QUOTE

آره احتمالا اونم همیتطوره .خوره پول خرج کردن داره 

آخه بگو مسلمون حس آرامش میخوای باید فکر ساختن خونه ت باشی .چون زمین خریدن تازه میخوان شروع کنن بسازن و مامانش خیلی غصه میخوره که مستاجره.اگه بدونی چه خرجایی میکنن.شوهرش رفت تو بورس  بعد شوهرم بهش گفت برو میلگرد بخر گرون میشه گفت باید ببینم سود تو بورسه  یا میلگرد 😐😐 یعنی ما 

الان میلگرد خداتومن تو بورس هم که💩.....

خلاصه این خرجای بیخود ریز ریز کار دست آدم میده

ببخشید اگه خارج از بحث تاپیک بود  اما خیلی حرص اینجور آدما رو میخورم

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم 😭🙏

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

مينيماليست بودن خيلي جالبه اگر طرف وضعش خوب نباشه و مينيماليست باشه ميگن از بي پوليشع كه براي خونش وسيله نميخره اگر وضعش خوب باشه ميگن طرف رو ببين اينهمه پول داره اما خسيسه

خيليها بهم ميگن تو كه وضع ات خوبه يه كم تابلو و دكوري براي خونت بخر

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
میدونین بعضیا خرید بهشون یه حس آرامش میده.خودمم یه زمانی اینطوری بودم و گاهی هم هستم البته لوازم تحر ...

منم عشقه خريدم اما خوب متناسب خريد ميكنم و اينكه قبلي ها رو ميدم ميره

حالا مينيماليست رو من تازگي شنيدم اما سبزده سال پيش كه ازدواج كردم هم خيلي وسيله نخريدم يا هر شلوغي روانم رو بهم ميريخت وسايل اضافي تو خونه عصبي ام ميكرد تابلو داشتم رو ديوار نميتونستم تحملش كنم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
منم عشقه خريدم اما خوب متناسب خريد ميكنم و اينكه قبلي ها رو ميدم ميره حالا مينيماليست رو من تازگي ش ...

باهاتون موافقم در مورد خرید متناسب.بعضی ها فکر میکنن که اگه درامد بالایی داشته باشی خونت  باید پر بشه از وسیله و هیچ وقت لباس تکراری نپوشی.

خانومهایی که اینستاگرام دارید یه سر به پیج لیلی لیدی بزنید عالیه.خونش خلوته آدم کیف میکنه .من اولین بار مینیمالیست شدن رو از ایشون ایده گرفتم .انباشتگی و وسایل اضافه نداره همش وسایل عالی وکاربردی

خانومهایی که اینستاگرام دارید یه سر به پیج لیلی لیدی بزنید عالیه.خونش خلوته آدم کیف میکنه .من اولین ...

من قبلا ایشون رو فالو داشتم 

برای دیدن دکور و ایده و اینها خوبه

اما تازگی یه استوری های تبلیغاتی میذاره عجیببببب

چرت و پرت

الکی تبلیغ میکنه برای پیجهای دیگه

حالم بد شد

آنفالوش کردم

من قبلا ایشون رو فالو داشتم  برای دیدن دکور و ایده و اینها خوبه اما تازگی یه استوری های تبلیغ ...

من به تبلیغاتش کاری ندارم فقط به خاطر مینیمالیست بودنش که مربوط به تاپیک بود گفتم که شاید دوستان بتونن استفاده کنن  که کارش واسه اینکار عالیه 

2706