2733
2734
عنوان

تهرانی ها صدای هلیکوپتر میشنوید؟

435 بازدید | 31 پست

سلام. صبح بخیر.

بچه ها کسی متوجه صدای هلیکوپتر شده؟

تا الان 6 تا رد شده. همه هم نزدیک زمین. حالا نمیدونم 6 تاست. یا یکیه 6 بار رد شده؟ :/

کسی میدونه چه خبره؟ :(

پی نوشت: من سهروردی شمالی ام. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

نه

خوب احتمالا رژه ای چیزیه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب رد بشه

اونکه اشکالی نداره.

ولی اینکه توو نیم ساعت 6 بار و اینقدر نزدیک. شیشه های ما می لرزه. یکم عجیب بود. فکر کردم شاید کسی میدونه چه خبره.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2738
نه خوب احتمالا رژه ای چیزیه

بدو بیا کارت دارم بیا تو یکی از تاپیکام

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
نه خوب احتمالا رژه ای چیزیه

شاید. ولی رنگش سفید و سبزه.

انقدر نزدیکه که من قیافه خلبانو میبینم بای بای میکنه.   

خخخخخ شایعه همین طور پخش میشه

واقعا.

فکر کن سایتا الان بزنن. لینکم بدن به تاپیک من. :)

خخخخ حتما یبار کیفش جا مونده برگشته اونو بگیره 

دفعه دوم لیست خریدشو گم گرده 

دفعه سوم هم خریداش رو تو بقالی جا گذاشته 

دفعه چهارمم رب نخریده تو خونه راهش ندادن 😂😂😂😂😂

2706