2733
2734
عنوان

آیا ازدواج کمکی میکنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خونه همش چسبیدی به پدر و مادرت که چی بشه...دو روز دیگه اونام نیستن تنها میمونی....حتما برو بیرون...مسجد امامزاده فرهنگسرا هر جا که دوست داری اینقدر کلاسای رایگان هست الان تو این فرهنگسراها انواع کانون ها رو دارن میتونی عضو شی....اگه بتونی بری سر کار که چه بهتر...اما اگه نتونستی همین جاها رو برو که گفتم خیلی خوبه....ادم وقتی میره بیرون ادمای جدیدو میبینه دیدشم عوض میشه به همه چی

2728

اصلا هم از من بهت نصیحت به پدر و مادرت و نه خواهر برادرات وابسته. نباش.....من خودم خیلی ضربه خوردم از این وابستگی اینقدر همیشه همین پدر ومادرم ازارم دادن ولی چون وابسته بودم نمی‌تونستم ازشون دور شم الان تازه یه مدته تونستم خودمو از این وابستگی نجات بدم....ببین اینو یادت باشه تو این دنیا به هر کی وابسته باشی بهت ضربه می‌زنه....ادم باید مستقل باشه و هیچوقت گدایی محبت از کسی نکنه نه پدر و مادر نه حتی شوهر....قوی و مستقل که باشی همه بهت احترام میگذارن.....اما بهشون بچسبی پرتت میکنن بیرون

2738

نه اتفاقا وابسته میشی اونوقت تازه قدر خونه بابا رو میدونی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
همه ش ارس از دست دادنشون (دور از جون ) دارم  دارم روانی میشم

یعنی چی. داری واسه اتفاقی که هنوز نیافتاده عزاداری می کنی و لحظه های خوبتو از دست میدی. جای اینکارا از لحظه های با هم بودنتون لذت ببر. جشن بگیرین. سفر و تفریح برین. 

اصلا از کجا معلوم تو اونا رو از دست بدی؟ شاید اصلا چنین تجربه ای تو زندگیت نداشته باشی.

چه خبرتونه؟ چه خبرررتوونه؟    
2706