2703
2553
عنوان

فک کنم دل یه نفرو شکوندم

291 بازدید | 17 پست

اخه چرا بعضیا اینقدر حساسن نمیشه واقعیت هارو بهشون گفت 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حساس نیستن  ب نظرم خودشون واقعیتارو بهتر از ما میدونن فقط ترجیح دادن خودشون رو ب خواب و ندونستن بزنن اینجوزی شاید راحتترن واسه همینه ک اینجوری هستن و نمیخوان هم کسی چیزی بهشون بگه

2720
تا واقعیت چی باشه با چ لحنی گفته بشه

لحنم بد نبود والا 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
تا اون واقعیت چی باشه

واقعیت ها که اکثرا مطابق میل ما نیستن تلخ هستن گاهی دیگه ولی حساسیت بعضی ها نمیشه واقعیت دل و ذهنتو به روشون بیاری 

2714
دلشونشکون شب بخیر

😒

چیکار ب کار کسی داری ک بخای برو بیاری ک طرف دلش بشکنه

خخخ ای بابا باید بهش میگفتم نمیشد نگم واقعا ...😔😔

خخخ ای بابا باید بهش میگفتم نمیشد نگم واقعا ...😔😔

اگه درمورد ظاهرش نظر دادی حق داره بشکنه.خیلی حساسم رو این موضوع

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
حالا جی بوده حرفت بگو ببینم حق باشما هس یانهه

نمیتونم بگم شاید اینجا باشه بشناسه منو ... ولی چیزی نبوده که حق با من یا اون باشه هر چند بهش حق میدم ناراحت باشه خودمم حساسم میتونم درک کنم ولی نمیتونم کاریش بکنم امیدوارم فراموش کنه حرفامو زود 

2706