2726
عنوان

شربت راسیپ..افزایش اشتها...تجربه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 136706 بازدید | 56 پست
دختر من سه سالشه، یازده کیلو عه. خدا کنه یکم وزن اضافه کنه. الان یه پاره استخونه آزمایش هم کلی دادم ...

منم نزدیک چهارصد تومن پول آزمایش های هورمونی اشو و تست عرق دادم..گعتن خداروشکر سالمه. ولی قد اش خیلی کمتر از نموداره..

میخواهم زندگی کنم..نمیخواهم فقط زنده باشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخت  من دوسال و چهر ماهه..الان اینو خورد شد یازده...چند ماه توقف رشد داشت

پس پنج سی،سی نده. کمش کن

دکتری که من دختر مو میبرم فوق تخصص داره. عالی ترین دکتر شهر مون هست. خیلی اهل دارو نیست که بگم ب هر طریقی ميخواد بچه رو چاق بکنه. سلامتی بچه براش مهمه. خیلی تاکید کرد بیش،از دو و نیم سی،سی ندم. الان با همین دوز که میدم اشتهاش خوب شده، 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

من به پسرم دادم پنح سی سی نیم ساعت بعدش دو ساعت دقیق خوابش برد با اینکه تازه از خواب بیدار شده بود بچه های شما خوابالو نمیشن دیگه بهش ندادم

به دخترم هم داده بودم ولی اینطوری نمیشد

2728
منم نزدیک چهارصد تومن پول آزمایش های هورمونی اشو و تست عرق دادم..گعتن خداروشکر سالمه. ولی قد اش خیلی ...

آزمایش عرق چیه؟

قد تولد،و قد الانش چنده؟ 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
پس پنج سی،سی نده. کمش کن دکتری که من دختر مو میبرم فوق تخصص داره. عالی ترین دکتر شهر مون هست. خیلی ...

اها..باشه..شاید با یک وقفه ای پس شروع کنم..ممنون

من به پسرم دادم پنح سی سی نیم ساعت بعدش دو ساعت دقیق خوابش برد با اینکه تازه از خواب بیدار شده بود ب ...

من یه بار یه ساله که بود یه دکتر بی سواد راسیپ براش نوشت اولین بارکه دادم سریع خوابش برد. خیلی هم عصبی،میشد. بردمش پیش همین فوق تخصصه گفت اصلا زیر دوسال نباید راسیپ بخوره. 

آزمایش عرق چیه؟ قد تولد،و قد الانش چنده؟ 

تولد اش نرمال بود ..الان نود و هشت.. فکر کنم..دقیق یادم نیست..ولی دکتر گفت بدتر از وزن اش قدشه..

اها..باشه..شاید با یک وقفه ای پس شروع کنم..ممنون

ب نظرم از دکترش بپرس. شربت راسیپ سیپروهیتادین داره که عوارض زیادی داره. 

من یه بار یه ساله که بود یه دکتر بی سواد راسیپ براش نوشت اولین بارکه دادم سریع خوابش برد. خیلی هم عص ...

پسرم یکسال نه ماهش هست دخترم هم همین حدودا بود که بهش دادم دیگه نزدیک دوسالش هست حالا با دوز دونیم سیسی امتحان میکنم یکبار مرسی

من به پسرم دادم پنح سی سی نیم ساعت بعدش دو ساعت دقیق خوابش برد با اینکه تازه از خواب بیدار شده بود ب ...

من دیگه تموم راهها رو رفته بودم..پیشنهاد آخر دکتر تزریق هر سب آمپول برای رشد بود..

تولد اش نرمال بود ..الان نود و هشت.. فکر کنم..دقیق یادم نیست..ولی دکتر گفت بدتر از وزن اش قدشه..

مطمعنی نود و هشت؟؟؟؟؟  نود و هشت واسه دو سال و نیم خیلی بالاتر از حد نرمال هست ها😱😱

دختر من سه سالشه قدش 95 دکتر گفت خوبه . 

پسرم یکسال نه ماهش هست دخترم هم همین حدودا بود که بهش دادم دیگه نزدیک دوسالش هست حالا با دوز دونیم س ...

خواهش. دکتر دخترم میگفت شربت راسیپ زیر دو سال تاثیر منفی روی رشد قدی بچه ميذاره 

آزمایش عرق چیه؟ قد تولد،و قد الانش چنده؟ 

تست عرق یک سری بیماریهای خاصی  رو مشخص میکنه که ممکنه باعث وزن نگرفتن باشن انگار..خیلی هم اذیت شدم..وای از اسم ازمایشگاه تن ام میلرزه

2706