2726
عنوان

شربت راسیپ..افزایش اشتها...تجربه ها

136682 بازدید | 56 پست

سلام..من یک شیشه راسیپ به دخترم دادم.حالا یک دونه دیگه خریدم..البته دکتر غدد براش نوشته.دکتر خیلی معروفی هم تو مشهد هست.

خلاصه تو این یک ماه اشتهاش عجیب زیاد شده..میترسم باز هم ادامه بدم..البته هنوز وزنش کم هست...کسی تحربه ای داره؟

لطفا اگر تجربه ندارید با نظرات سخصی اتون منو نترسونید.ممنونم

میخواهم زندگی کنم..نمیخواهم فقط زنده باشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم راسیپ دادم به پسرم هنوزم میدم وزنش خوب رفت بالا اشتهاشم بهتر شده بود عصبی و خوابالو هم اصلا نشد

برای من هم عصبی نشده..مثلا چند سیشه پشت سر هم میدی و چند سالشه؟

دکتر فوق تخصص برای دخترم نوشته چهارروزه میدم عصبی و خوابالو نشده. 

تو یک ماه بچه ت چقدر اضافه کرد؟

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

شربت راسیپ یک داروی اشتها آور نیست بلکه افزایش اشتها از عوارض اون هست .البته شربت راسیپ عوارض بد زیادی روی بدن بچه ها داره و اصلا درست نیست که صرفا به خاطر چاق تر شدن بچه هامون این ظلم و درحقشون کنیم .اگر اصرار به مصرف این دارو دارید فقط هفته ای یه قاشق

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
برای من هم عصبی نشده..مثلا چند سیشه پشت سر هم میدی و چند سالشه؟

ولی دکتر ب من گفت روزی دوبار هر بار دو و نیم سی سی. بعد که تموم شد دیگه سر خود ب هیچ وجه نده 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
ولی دکتر ب من گفت روزی دوبار هر بار دو و نیم سی سی. بعد که تموم شد دیگه سر خود ب هیچ وجه نده 

خوب احتمالا به وزن اشون بستگی داره..به منم گفت دو بار ولی پنج میلی لیتر در روز

فکر کنم یک کیلو

دختر من سه سالشه، یازده کیلو عه. خدا کنه یکم وزن اضافه کنه. الان یه پاره استخونه

آزمایش هم کلی دادم هیچیش نیست 

شربت راسیپ یک داروی اشتها آور نیست بلکه افزایش اشتها از عوارض اون هست .البته شربت راسیپ عوارض بد زیا ...

از رو چه منبعی میگی عزیزم اینو؟ چون دکتری که من میبرم بهترینه تو سهر

خوب احتمالا به وزن اشون بستگی داره..به منم گفت دو بار ولی پنج میلی لیتر در روز

بچه ت چند کیلو عه.؟  

دختر من سه سالشه، یازده کیلو عه. خدا کنه یکم وزن اضافه کنه. الان یه پاره استخونه آزمایش هم کلی دادم ...

دخت  من دوسال و چهر ماهه..الان اینو خورد شد یازده...چند ماه توقف رشد داشت

2706