2726
عنوان

اگه شوهرشما بود چ فكري ميكردين؟

228 بازدید | 13 پست

من و شوهرم باعشق ازدواج كرديم اونم خيلي واسه زندگيمون تلاش ميكنه و زحمت ميكشه و هميشه ميگه توهيچي كم نداري و خيلي دوست دارم ولي ي وقتايي بعضي كاراش اذيتم ميكنه مثلا گوشيش رمزداره و ي وقتايي ميره بيرون گوشيش خاموشه و ميگه گوشيم خرابه البته خرابم هست ولي ذهنم خيلي درگيره خيلي اذيت ميشم كه نكنه....خيليم باگوشيش ور ميره ميگه تو گروه دوستامم و ازاين حرفا شما بودين چ رفتاري ميكردين؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچی عزیزم الکی حساس نشو 

بیخیالی طی کن

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

کاری نمیکردم که متوجهه حساسیت و بی اعتمادیم بشه رو خودم کار میکردم اگر واقعا کمبود یا تغییری از نظر جنسی جسمی اخلاقی حس نمیکنی دلیلی واسه نگرانی نیس

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
صحبت كردم ميگه خوشم نمياد حرفايي ك پسرا ميگن و بي ادبيه تو بخونيشون😔

حرفش خیلی منطقیه هر کسی باید تو زندگیش یه حریم شخصی داشته باشه

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

مگه چیزی دیدی؟اصلا به این چیزا فکر نکن.ببین وقتی فکر میکنی به این مسائل یه احساس بد تولید میشه واست و این احساس باعث میشه بر طبق اکن رفتار کنی و ممکنه ناراحتی بین تو و همسرت پیش بیاد.حواست به فکرهات باشه.خودمونیم وقتی تو نی نی سایتی چقدر طول میکشه گوشیتو بذاری اونور؟اکنم همینه.خب شوهرتم میتونه به تو شکاک بشه.در صورتی هیچ موردی نیست.مواظب عشقتون باش

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

به نظرم اينارو از جمع نپرس هر كس يه عقبه اي داره بدتر بهم ميريزي 

من خودم رو گوشي بشدت حساسم همسرم هم ميدونه هم رمزشو ميدونم هم هر موقع بخوام باهاش ور ميرم چند روز پيش يكي مزاحم شده بود اس داده بود بهش جلو خودش برداشتم زنگ زدم به همون شماره 

حالا شما اگر خوب ميشناسيش و ازش مطمئني بهش بگو رو گوشي حساسي 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
من ک گاهی یجور نامحسوس چک میکنم گوشیشو با اینکه خیلی بهش اعتماد دارم

منم نامحسوس از پشت نگاه ميكنم ي وقتايي ولي چيزي نديدم همش نگرانم خيانت كنه بهم آخه شوهرم جذابه تو بازارم هست دخترا زياد ميان خودشونو واسش لوس ميكنن تعريفم ميكنه ي وقتايي فلان دختر اينكارو كرده

صحبت كردم ميگه خوشم نمياد حرفايي ك پسرا ميگن و بي ادبيه تو بخونيشون😔

همسر من قفل نداره اما مخصوصا چت با یکی از دوستاشو اصلا دوست نداره بخونم.یه بار سیریش شدم گفت لخون اولشو خوندم خودم رفتم چای آوردم با لپای سرخ😯😯😯

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚