2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام بله بنده ،من کم کاری تیروئید دارم ،گاهی ۲ماه ۳ماه نمیشدم ،ازنوحوونی ،قبل بارداری ۲ماه نشدم همه گقتن بارداری ،گفتم نه ،بعد شدم ،به سفارش دوستی واسه تنظیم هورمون هام ۴۰روز غیر پریود هرشب آخرشب یه قاشق رازیانه باعسل دم میذاشتم خوردم ،بعد ۲ماه پریود نشدم فکرکردم مثل قبل ،هی اقدام میکردم ،رفتم دکتر که دارو واسه بارداری بده نگو باردار شده بودم خدا رو شکر 

2738

منم پریودم از بلوغ بی نظم بود یادم نمیاد ماهی که سر وقت بیاد گاهی یک ماه چهل روز تاخير داشتم مجردی به فکر نبودم ولی متاهل ک شدم دیگه شروع کردم به دارو خوردن با دارو سر وقت میشدم دو سال اقدام کردم و دارو خوردم و بالاخره این ماه باردار شدم ولی حتما حتما برو دکتر وضعیتت مشخص شه

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
دارو چی خوردی؟

توی این دو سال خیلی دارو خوردم مثلا متفورمین دگزامتازون بروموکریپتین استروژن پروژسترون ویتامین ای اسید فولیک این ماه های آخر دیگه داروهای قوی مثل لتروزول و امپول اچ سی جی 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن