2726

کسی میدونه چجوریه؟؟؟عوارض داره...من البته دوران بارداری قندم لب مرز بود بنظرتون قندم تنظیم میشه بگذره..یا قرص بخورم‌وبه بهونه لاغر بشم

دکتر بمن داد کلا میل به شیرینیم از بین رفت

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب وقتی قند خون نرماله بخواهی تنظیمش رو بهم بزنی صد درصد یه مشکلی پیدا میکنی ...

ممنون عزیزم.اما من قندم لب مرز بود دوران بارداری.الانم یکماه کورتاژ کردم😔قند ناشتام ۹۶ ولب مرز...شایدم زودتر رفتم ازمایش دادم باید‌میگذشت یه چند ماهی تا هورمونام تنظیم بشه

سلام بچه ها من خودم 25 كيلو لاغر كردم از فروردين 89 بودم شدم 64 تجربه شخصي من اين بود كه براي رژيم نياز جدي به دكتر و باشگاه هاي خاص نيس و اولين حرف اراده هست و پشتكار 

و اين كه رژيم هاي لاغري گروهي فوق العاده ج ميده من خودم تو يه گروه لاغر كردم كه همه ام خانوم بودن 

بچه ها این لینگ یه گروه لاغریه خیلی فعال و پر انرژیه . اگه نیاز دارید وزن کم کنید اما تو نیمه ی راه خسته میشید به بچه هاش بپیوندید https://t.me/joinchat/EBhNOE9VA8UwQDWUhyVGJA
یک روز به تمام آرزو هایم میرسم.من به امید ایمان دارم...