2410
2553

دیشب رفتیم خونه خالم مادربزرگمم بود نشستیم دورهم و مشغول تخمه شکستن و چایی خوردن و تعریف کردن این وسط هم شوهر خالم با وسایل حمومش و حوله اش رد شد رفت حموم دختر خالمم کوچولوعه هشت ماهشه داشت اونور واسه خودش بازی میکرد میرفت اینور دوباره چاردست و پا میمود اینور اقا چشمتون روز بد نبینه یک دفعه بچه چنان جیغ وحشتناکی کشید که گوشت تنم ریخت برگشتیم دیدیم روی زمین یه تیغ افتاده بچه برداشته گاز زده دهنش پر خون و دستای کوچولوش پر خون و از گریه کبود و یه دفعه گردنش کج شد از حال رفت مادربزرگم خیلی شجاعه پاشد تیغو که تو ی زبونش گیر کرده بود دراورد وداییمم که توحیاط بود سریع اومد بچه رو ببره دکتر خالم همینکه بلند شد از حال رفت انقدرر جیغ کشید و موهاشو کند بردیم دکتر گفت خدا خیلی بهتون رحم کرد زبونشو قطع نکرد کلی بخیه خورد بمیرم الهی شیر نمیتونه بخوره بچه خالمم خل شده حالا بیایین بگم شوهر خالم چکار کرد ...

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وای بمیرم 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
2714
بچه ۸ ماهه خل شده ؟ 

خالشون نه بچه

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
نوشته خو بچه خالم 

بین بچه و خالمم یه ویرگول بذار ...

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
2706