2737
2734

حوالی ساعت ۴ بامداد دیروز سه نفر از محیط بانان پارک ملی  گلستان با شکارچیان غیر مجاز در منطقه سولگرد در گیر شدند و یک محیط بان شهید و دو نفر دیگر زخمی شدند😔     کشتار مظلومانه شون تا کی؟ چرا حمایت نمیشه ازشون؟ تا کی شکارچیان غیر مجاز،، گونه های کمیاب و در حال انقراض حیوانات رو شکار کنند و با وقاحت و تهدید در شبکه های مجازی انتشار بدن؟؟

الان دارم بیست و سی میبینم ببینم میگه یا نه

کاربرmelissssssaهستم،منم به لیست ترکونده ها اضافه کنین لطفا😕😕اهای اونی که شبا میای سطل اشغال کوچه رو برعکس میکنی😐😐یه روز گیرت میارم میترکونمت😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا به خونواده هاشون صبر بده واسه يه حقوق كم ميرن كشته ميشن و خونواده هم بى سرپرست😣

خیلی سخته این قضیه سالهاست که بی سرانجامه و فیلمای اون بی وجدانا پره   تو تلگرام😔 

2738

سلام عزیز در راستای تاپیک نصف صورتم +عکس بدون ارایش که اون خانوم جنجال درست کرد و نی نی یارو تگ کرد ،بعد اینکه نی نی یار گفت توهینی در کار نبوده و اختلاف نظر بوده و تاپیک و قفل کردن..اون خانوم تو تاپیک دیگه به همه کسانی که جانبداری کردن بی احترامی و بی ادبی کرد..میدونم بچه اس و نباید قاطیه بچه بازیاش شد اما چون چندین باره همچین برخورداری نسبت به کاربرای مختلف ازش میبینم باید بالاخره یه جا ادب شه..من نی نی یار شبو تگ کردم اما نبودن لطفا اگه شما هم انلاین شدین فردا شب نی نی یار شبو که در جریان تاپیک بودنو تگ کنین و بگین به این تاپیک برن و بی ادبیای این خانوم که توهم توهین دارن و بخونن.

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
سلام عزیز در راستای تاپیک نصف صورتم +عکس بدون ارایش که اون خانوم جنجال درست کرد و نی نی یارو تگ کرد ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5114354/میشه-کمکم-کنید-پسر-هستم-لطفا-تا-اخر-بخونید?page=4

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است