2733
2734

سلام خوبی الان عضویه کانالی شدم مثلازده  جاروبرقی۲۵هزارتومن

ماشین ظرف شویی۳۳

سشوار۱۵

لباس مجلسی۱۰

سرویس قابلمه۱۱

چرخ گوشت۱۹

ماهیتابه ۲طرفه۸

و....

براخریدبهت بنرمیده که باید۱۰۰۰تاسین بخوره بتونی خریدکنی کسی میدونه قضیه چیه😂کلاه برداریه یاراسته🤗

اللهم صل علی محمدوآل محمد❤خدایاشکرت بخاطرپسرنازم😍😍😍😍

به نظر خودت چيه؟ 😐

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره اتفاقا منم شنیدم قیمتاش خیلی پایین بود اما نمیدونم سفارش بدم یانه اونی که من میگم از بانه بود دوماه تو نوبت بودی بدون بنر

از وقتی شوخی اختراع شددیگه هیچ حرفی تودل کسی نموند.....!

نون دونه اي ٥٠٠تومن عزيزم ك ميخوري پس ميدي اونوقت اين وسايل زندگي رو خودت حساب كن ببين قضيه چيه

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
2738

من از این کانال ها زیاد دیدم وقتی میخوای خرید کنی شرط داره یه بنر برای تبلیغ کانالشون بهت میدن میگن ب 1000 نفر مثلا بفرست بعد تازه میگن حتما برای گروه و افراد بفرست با ربات سین بزنی میفهمیم هر وقت زدی بعد بیا سفارش بده جوابتو میدیم. وقتی براشون تبلیغ کردی جوابتم نمیدن نهایت بلاکت میکنن😊 ب همین راحتی براشون تبلیغ میکنی و اونا هی ممبر زیاد میکنن😐

لطفا لایک نکنین مرسی💝

بابا دروغ محضه فقط برا بالابردن اعضا اینارو میگن.اسمش روشه فضای مجازی ......هیچی توش واقعی نیس

دلم میخواهد یک دختر داشته باشم💖دختری با موهای بلند مشکی و چشمهای درشت خندان؛اسمش رابگذارم "گیسو" هروقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم وگیسهایش راببافم تا قلبم آرام گیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد"باران"هم داشته باشم.دختری لاغر و قدبلند که با صدای مخملی برایم شعربخواند.یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم.اسمش رابگذارم"راحیل"و موهایش راباشامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش"گندم" رانکند.آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی میتواند بگذارد؟!معلوم است؛"خورشید" اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد وهرصبح که چشمهایش راباز میکند ببیند خواهرش"شبنم" زودتر از او سماور راروشن کرده "شادی"رابیدار کرده و به"نسترن"رسیده.دلم میخواهد درحیاط خانه ام"ترانه"بخواند و "بهار"برقصد..."نگار"م خودش را لوس کند ومن به هیچکدام نگویم روز تولد خواهرشان "الهه"مجذوب چشمهایش شده م.دلم چقدر دختر میخواهد...روزهایم بی "سحر" شبهایم بی"مهتاب"آسمانم بی"ستاره"وزندگی بدون"افسانه"ممکن نیست.تازه یک"ساقی"هم میخواهم تاسرم راگرم کندو"همدم"تا درد دلهایم رابرایش بگویم."رویا"میخواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم...دلم میخواهد یک دختر داشته باشم.دختری که خودم راتوی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم.هیچ اسمی توصیفش نکند.همه چیزباشد و هیچ نباشد.از هرقیدی آزادباشد ودرهیچ ظرفی جانشود.رهای رها باشد.آری؛انگار دلم میخواهد دخترم"رها" باشد💖💖💖
2706