2737
2734

خانم ها ميشه كمك كنيد من از ديشب تا حالا خونريزي داشتم هفته دهم هست تهران نيستم برم پيش دكترم شهرستان سونوم كردن گفتن قلب جنينو نميبنن من ميخوام بميرم از غصه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونو اول رفتی خوب بود؟

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2728
2738
عزیزم قبلش دکتر بهت استراحت نداده بود ؟ مشکلی نداشتی..کار سنگین کردی  اخه یهویی خونریزی کردی و ...

نه كاراي روزمره فقط دكترمم نميديد با واژينال ديد امكانش هست؟ دكتر سونو گفت قلب نميبينم من

چجوری خون میاد؟مگه قلبش تشکیل نشده بود؟شیافت ننوشت؟برو یه جای دیگه یا به دکترت زنگ‌بزن.

قطره قطره نه ننوشته بود اخرين سونوم قلب و ديد با ١٦٠تا ضربان ولي همونم با واژينال دكترم گفت شياف بذار تا برم تهران سونو دوباره كنن

قطره قطره نه ننوشته بود اخرين سونوم قلب و ديد با ١٦٠تا ضربان ولي همونم با واژينال دكترم گفت شياف بذا ...

راه نرو.استراحت کن بخواب ماهات و بده بالا.زیر پات بالش بزار.ببخشید اینجوری میگم واجب بود مسافرت؟سه ماهه اول بارداری خیلی خطرناک .

راه نرو.استراحت کن بخواب ماهات و بده بالا.زیر پات بالش بزار.ببخشید اینجوری میگم واجب بود مسافرت؟سه م ...

ديگه تموم شد سقط شد من مردمو زنده شدم نه واجب نبود ولي دكترم گفت ٢هفته پيش اين اتفاق افتاده ربطي نداره

2706