2733
2739
عنوان

دیدین شوهرم چی بهم گفت😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 404808 بازدید | 2928 پست

یه چیزی بگم بهتون اکثریت دارین میگین تیپ بیرونتو تغییر بده و ازین ساده بودن بیا بیرون مشکل جای دیگس شوهرش ازین تیپ زنای هرزه خوشش میاد حالا بهترین تیپ باحجابم بزنه از زنای ک خیلی خودشونو بیرون میندازن و لاس میزنن خوشش میاد چون حرف تاتو سینه و درست حرف زدنو زد اگه استارتر بخاد مثل اونا خودشو درست کنه میشه یکی مث اونا و مزاحم براش پیدا میشه اخه یکی نیس بهش بگه اگ اون سبکی میخاستی چرا با این خانوم ازدواج کردی فقط استارتر میتونه تو خونه خیلی باحال بگرده

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

اهاان اینم به شوهرت بگو این زنها اهل خانواده نیستن کسی که با تو راحت میخنده با هزارتا مثل توعه 

بگو این مدل زنها مردا براشون ارزشی ندارن عین دستمتل کاغذی مردهاواسشون هستن ...

مردها رو موجودات بی ارزشی میبینن باهاش خوش باشن فردا با یکی دیگه...

با فروشنده ها لاس میزنن دوزار تخفیف بگیرن 

خلاصه بگو زن باید وفادار باشه و هر زنی این خصلتها رو نداره 

بگو من اگه تنها باشم هیچوقت به خودم اجازه نمطدم به روی مرد غریبه بگم بخندم 

🌷برای ظهور اقا امام زمان صلوات. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بگو چرا شوهرت اون اجنه ها به نظرش قشنگ میومدن خاک تو سر هرچه  زن ودختر خونه خراب بشه که جامع ...

والا شوهر منم تو پاساژ کار میکنه هروقتم من میرم دخترای اونجا رو دیدم سردرد شدم،اما تاخالا نگفته اینجوری کن وفلان بهمان.چشم و دلش سیره ماشاالله قربونش برم..

یکبار بهش گفتم عزیزم دلم میخواست اونقدر پول داشتم که نیازی نداشتیم تو کار کنی.گفت براچی؟گفتم محیط کارت بزرگترین دقدقه زندگیمه اصن هروقت میام اونجا حالم بد میشه...

گفت عزیزم ما که از اول دنبال این چیزا نبودیم الحمدالله سرمون به کار خودمونه فقط به فکر کاسبی و یه لقمه نون حلالیم ولی همونایی هم که دنبالش بودن الان با این وضعیت کشور ازدل و دماغ افتادن...

دست از تغییر دادن دیگران بکش،همینجوری که هستن دوستشون داشته باش...فقط باهاشون مهربون باش و احترام بزار،اونوقت ببین چطور اونی که دوست داری میشن....و این است معجزه عشق
2728

مادر من چهل و خورده ای سالشه و چادریه. کفش طبی میپوشه. اما گرون . کیف گرون و شیک.

تو خونه هم شلوارک و تاپ میپوشه. موهاشم سفید میشه یواش یواش رنگ میکنه. یه بار هیلایت زیتونی. یه بار شرابی. حتی هلویی و .... 

پدرم الانشم بگن فلانی زنش خوشگله برمیگرده میگه به حمیرای من نمیرسه.

چهل و پنج سالشه . حالا حساب خودتونو ببرید.

خیلی محجبه اس اما شیک شیک. تا حالا ندیدم روسری ارزون سر کنه. سالی دوتا میخره اما خوشگل. به منم میگه خوب بگرد . زن روسری ابریشم نداشته باشه زن نیس. اینه مادر من!من پیشش بونجولم یعنی!

نیم ساعت به اومدن پدرم مونده سی ساله رژ و سرمه میزنه. البته خدادادی خیلی خوشگله . گفتم که من پیشش هیچم. 

پدری که همش خارج کشوره فک میکنه ایشون از آسمون افتاده

نهال خانوم مامانی عاشقته
ازش بگیرم بفرستم برات.

عزیزم برا منم بفرست

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

نه گلم ببین اگه رو بدی که اون بیاد بگه اینکارو کن اونکارو کن که تا اخر عمر تو هچل افتادی اونم هی چش میچرخونه ببینه اونا چیکار میکنن بیاد به تو بگه اونجوری تورم بزاره سرکار،بهترین راه اینه که بگی تتو چیه همینم مونده برم عین زنهای هرزه بدنمو خال کوبی کنم،اینقد جنبه نداری هرچی میبینی دلت میخواد...من اگه میخواستم هرزه باشم الان خونه تو نبودم که بشینم شوهر بول هوسمو ببینم حرص بخورم،الان اون بیرون بودم شیک و مرتب گوش مردای احمقو میگرفتم تیغشون میزدم و قاح قاح می‌خندیدم،کار خوبو اونا میکنن....

بعدم قهرطولانی که خودش عین سگ پشیمون بشه

دست از تغییر دادن دیگران بکش،همینجوری که هستن دوستشون داشته باش...فقط باهاشون مهربون باش و احترام بزار،اونوقت ببین چطور اونی که دوست داری میشن....و این است معجزه عشق
2738

ببخشیدا استارتر من تو ذهنم شما رو یه خانوم بی ذوق شلخته تصور کردم شما که میدونی شوهرت عشق اینجور چیزارو داره عزیزم تلاش کن برای خوش تیپ‌بودن یخورده انرژی داشته باش 

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
ب خدا قسم خودش بهم گفت کفش راحتی بپوش چون خیلی پیاده روی میکنم راحت باشی و شلوارم راسته بود  د ...

شما کاملا برعکس اون  تیپها هستی.من همیشه از سرکار میرفتم خونمون مادرم میگفت چیه اخه این مقنعه یه شال یا روسری سرت کن.

خب شوهر شمام  طبیعتا اونجوری دوست داره.

ولی ایشون مگه شمارو با این تیپ و پوشش پسند نکرده بود قبلا؟

والا این مدلی ک استارتر میگرده منم باشم بدم میاد. شماها میرید بیرون نگاه ب این زنای قرتی پرتی نمیکنین؟ خوشتون نمیاد از بعضیاشون؟ اگه بگید ن دروغ گفتید. اصلا ب بیرونیا کاری ندارم. این میگه تو خونه هم همین مدلی ساده میگرده. مرد میره بیرون مداد رنگی ۳۶ رنگ میبینه میاد خونه سیاه سفید میبینه. چرا نمیخاید قبول کنین ک اینا همه تاثیر گذاره. استارتر میگه شوهرم گفته فلان بپوش زنجیر بنداز و فلان. این حتی ب خواسته شوهرش توی خونه هم اهمیت نداده ک گفته این مدلی تو خونه بپوش. اصلا این هیچی. واقعا خودت اذیت نمیشی دلت نمیگیره. کاری ب بیرونت ندارم خواهشا تو خونه خوب بگرد. بیرونم حالا مثلا بجای مقنعه روسری یا شال بپوشی نمیتونی حجابتو رعایت کنی؟ نمیدونم والا بعضیا یا از این ور بوم میفتن یا از اون ور بوم. یکی مث تو یکی مث اون زنای تو مغازه شوهرت. 

ببخشیدا استارتر من تو ذهنم شما رو یه خانوم بی ذوق شلخته تصور کردم شما که میدونی شوهرت عشق اینجور چیز ...

دقیقا.من قصد جسارت به کسی روندارم فقط نظر خودمو میگم متنفرم از چادر ملی و ساق دست.اه اه

پولش کجا بود اخه

فکر پولش ابدا نکن با این وضعیت پیش اومده

داره میگه بخر نمیخام اینطور ببیننت بعدشم برا خودش داره بخره تو هم بخر

حسابی خرج کن حواس و چشم و گوشتم باز کن من بعد

پیج خوشمزه من @angel__dessert
دقیقا.من قصد جسارت به کسی روندارم فقط نظر خودمو میگم متنفرم از چادر ملی و ساق دست.اه اه

ولی بعضیا رو دیدم چادر خوشگل سرشون کردن ولی واقعا چادر ملی خیلی زشته

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
2706