2737
2734
عنوان

ازوقتی اومدیم طبقه بالا پدرشوهرم

325 بازدید | 19 پست

همش میفرستنش اینورواونور هی میگن برواین اجیتابیاربرواون اجیتابیار حالا اجیش سرکوچستا یه دقیقه دیگه میرسه انگارتاکسی سرویسه اون اجیش باشوهرش قهرمیکنه ما هرجاکه باشیم زنگ میزنن برواجیتابرداربیار حالاخوبه یه موتورداره ماشین بخریم فکرکنم باید من شوهرمو شباموقع خواب ببینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی بده اینجوری

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ببین. بخوای یا نخوای ، زندگی توی یه ساختمون همین چیزا رو هم داره . باید از اول میرفتی . ولی حالا که رفتی باید بدونی ناچار یه تداخلهایی صورت میگیره . زندگیت رو جهنم نکن

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738

خداگره ازمشکلاتتون روبه زودی زودبازکنه انشاالله 

بریدخونه ی خودتون فعلا یقعه ی لباستون دست اوناگیرکرده 😩😩😩😩

به این راحتی هادست بردارنیستن باهاشون راه بیاین چاره نیست

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
ببین. بخوای یا نخوای ، زندگی توی یه ساختمون همین چیزا رو هم داره . باید از اول میرفتی . ولی حالا که ...

من خیلی سعی کردم نرم ولی ادم وعالم اومدن واسه نصیحتم که ازخداتمباشه صاحب خونه میشی ازمستاجری درمیای اخه خونه شریکیه نصفش واسه شوهرمه

ببین. بخوای یا نخوای ، زندگی توی یه ساختمون همین چیزا رو هم داره . باید از اول میرفتی . ولی حالا که ...

بله دقیقا 👌👌👌👌👌تویه ساختمون بودن حتی درخونت هم بسته باشه ازهمه چیت خبردارن وانگارمشترکی زندگی میکنین

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

امان از توقع و نزدیکی...نمیفهمن دیگه..ما دو شبه میریم خونه مادرشوهرم بخوابیم پدرشوهر نیست..خواهرشوهرم پیتزا هوس میکنه مادرش کباب..گوشیش خرابه برده درست کنه..لباس شسته شوهرم باید جابجا کنه..جایی میخوان برن.پدرشوهرمم سفارش شوهرم کرده با خواهرت خوب برخوردکن ناراحت میشه.مادرت عصبی میشه..خفه باش.خواهرش عروس شده شوهرش سرکاره.همش اونجاست..ولی خودش چایی به زور میریزه واسه شوهرم ممیگه بگو زنت بریزه. ولی بهم میگه بگو شوهرت فلان جیز بگیره.در حالیکه من باشم واسه شوهرش میریزم

به شوهرت بگووقتی خواهرت براقهرمیادتوبری دنبالش بیاری اگه شوهرش شکایت کنه همه چیز میفته گردن تو.چون ق ...

نبابا اجیش دوساله وضعش همینه قهرمیکنه میره دنبالش دوباره اشتی میکنه میره طلاق نمیگیره که به نفقه برسه یانه فقط بدبختیا ودردسرشون واسه ما

2706