2733
2734
عنوان

مادرای عزیز لطفا کمکم کنید

76 بازدید | 16 پست

سلام من پسرم امروز 66روزشه الان حدودا ده روزه که به زور سینمو میگیره که دوشنبه یراش واکسن زدن که بعد از واکسنم اشتهاش کمتر شد الانم به زور بهش شیز میدم کسی براش پیش اومده این مشکل اشتهاش بر میگزده یانه؟؟

همه ی دنیای من پسرمه  

سلام.من دخترم از سه ماهگی به مدت دوماااااه تمام همینطور بود.وقتی میخواس شیر بخوره فققققط گریه میکرد.جوری ک از حال در میومد.چن بارم‌متخصص بردیم گف چیزیش نیس.باید فقط وقتی گیج خواب شد بهش شیر بدی.و وقتی که از خواب بیدار شد.کاریش نمیشه کرد عزیزم‌باید تحمل کنی...خیلی از بچه ها همین شکلن

هر چند غمگینم ولی شادم تصور کن   ویران ویرانم تو آبادم تصور کن...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب وزنش کم نشد؟آخه بچه من از اول اشتهاش خیلی خوب بود 

نه خداروشکر وزنش کم نشد.ولی دکتر گف بعضی از بچه ها تو این مدت وزنشون کم میشه.اشکال نداره چون درست میشه

آخه مشکل ایناجست که توخواب اصلا یه قطره شیرم نمیخوره لباشو محکم میبنه بازم نمیکه بخدا الان چند روزه فقط دارم گریه میکنم شیرمم داره خشک میشه از بس نخورده شیر خشکم میدم نمیخوره دیگه دارم روانی میشم

همه ی دنیای من پسرمه  

عزیزم احتمال زیاد رفلاکس داره.دقیقا منم بچم بعد واکسن دو ماهگیش اینطوری شد.بردم دکتر رفلاکس داشت.شما هم ببر دکتر.کلا بچه های که سینه ول میکنن یا تو خواب میگیرن رفلاکس ارن.دارو میده به مرور خوب میشه

خدایا یعنی میشه معجزه کنی؟؟؟ 
2738
نه خداروشکر وزنش کم نشد.ولی دکتر گف بعضی از بچه ها تو این مدت وزنشون کم میشه.اشکال نداره چون درست می ...

خدا از دهنت بشنوه امیدوارم که درست بشه

همه ی دنیای من پسرمه  
آخه مشکل ایناجست که توخواب اصلا یه قطره شیرم نمیخوره لباشو محکم میبنه بازم نمیکه بخدا الان چند روزه ...

با تمام سول های بدنم درکت میکنم.عزیزم منم کم‌گریه نکردم .تو سر خودم میکوبیدم.ولی باید چند روز بگذره تا قلقش دستت بیاد.باید بفهمی که تو چه حالتی میخوره...بخواب کنارش خوابیده بهش بده.یا بذارش تو پتو انقد تابش بدین وقتی گیج شد یدفه بذار دهنش.یا توی ماشین.یا توی اتاق تاریک و ساکت...من همه این روشا رو رفتم.

فقط پستونکشو میخواد که اونم الان 2روزه بهش ندادم شاید یادش بره دوباره شیر بخوره

من دخترم حتی پستونک هم نمیخورد...خودت فرض کن چ حالی بودم...ولی نگران نباش.خوب میشه.

با تمام سول های بدنم درکت میکنم.عزیزم منم کم‌گریه نکردم .تو سر خودم میکوبیدم.ولی باید چند روز بگذره ...

عزیزم هرراهی که بگی رو امتحان کردم اصلا جواب نمیده خوابشم خوبه فقط دیگه سپردم به خدا شاید درست بشه دارم روانی میشم

همه ی دنیای من پسرمه  
من دخترم حتی پستونک هم نمیخورد...خودت فرض کن چ حالی بودم...ولی نگران نباش.خوب میشه.

واقعا بعداز چند روز خوب شد آخه دیگه شیری ام نمونده تو سینه ام ازبس شیر نخورد الان بیدار شد دوسه تا مک زد بعد کلی گریه وراری کردو خوابید

همه ی دنیای من پسرمه  
2706