2733
2734
عنوان

میخوام برا اولین بار.....

182 بازدید | 17 پست

براشام کله جوش درس کنم.خخخخ ببخشید بخاطرعنوانم حالاک اومدین کمک کنین بگین چجوریه قربونتون  

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

بلد نیستم،،این به اون در😝

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیازداغ و نعناداع درست کن

باادویه فراوون

بعد کشک رو بریز توش اب هم بریز بدار به علظت دلخواهت برسه.من گردو و بادوم و پسته هم توش میریزم خیلی خشمزه میشه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2738

پیاز داغ فراوون درست کن بعد زردچوبه و نعناع داغ بزن بعدم کشک رو بریز  یه تفت بده اب بریز زیرش زیاد کن تا جوش بیاید حوش ک اومد به قاشق ارد رو تو اب سرد حل کن و بریز توش زیرش کم کن بزار یک ساعت اروم بجوشهدتا غلیظ بشه یه ربع اخرم مغز گردم اگه دوست داری بزن توش

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
مرسی گلم بوس

خواهش میشه😊

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

سیرداغ درست کن اخرش که خواستی زیرشون خاموش کنی نعنا خشک بریز

بعدم کشک و اب بریز توشون😐

اخر سر که جوشیدن و مزه خوبی گرفتن پسته کوبیده فراووووون بریز توشون

کجایی هستی?

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706